بلاتكلیفی مردم در بین گرانفروشی ایرلاین ها

بلاتكلیفی مردم در بین گرانفروشی ایرلاین ها

به گزارش ارتباط با مشتری در شرایطی که بیشتر از ۲۰ روز از افزایش غیرقانونی قیمت بلیت هواپیما می گذرد و قرار بود به دستور وزیر راه به نرخ سابق بازگردد، همچنان این گرانفروشی ادامه دارد و خبری از اصلاح آن نیست.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، از آغاز تیر ماه قیمت بلیت هواپیما در مسیرهای داخلی با افزایشی مواجه گردید که به قول مسؤلان وزارت راه و شهرسازی و سازمان هواپیمایی کشوری قرار بود به نرخ های سابق مصوب (نرخنامه آبان ماه سال گذشته) بازگردد، اتفاقی که هنوز بعد از ۲۰ روز نیافتاده است.

چرا که بعنوان قیمت بلیت پرواز تهران-مشهد که بر مبنای نرخنامه مصوب مذکور باید حداکثر تا سقف ۷۷۱ هزار و ۲۰۰ تومان به مردم فروخته شود تا یک میلیون و ۷۸ هزار و ۵۰۰ تومان افزایش پیدا کرده است و قیمت بلیت تهران-شیراز هم که باید بر مبنای قیمت مصوب تا سقف ۶۷۳ هزار و ۷۰۰ تومان از جانب شرکتهای هواپیمایی ارائه شود برای روزهای آتی به بیشتر از ۹۴۰ هزار تومان هم رسیده است.

این در حالی است که بعد از حدود دو هفته گرانفروشی و به قول رئیس سابق سازمان هواپیمایی کشوری، بدقولی ایرلاین ها برای بازگرداندن قیمت ها، خبری از پاسخگویی نیست و تا کنون نه کسی دلیلی برای این افزایش قیمت عنوان کرده و نه توضیحی برای برخورد نکردن با این افزایش قیمت غیرقانونی!

تورج دهقان زنگنه -رییس سازمان هواپیمایی کشوری- در آخرین اظهار نظرخود در اینباره به ایسنا اظهار داشت: افزایش قیمت بلیت پروازهای داخلی غیر قانونی بوده و این کار تنها از جانب چند شرکت هواپیمایی انجام شده است که البته بعد از پیگیری و هشدارهای داده شده، اعلام نمودند قیمت ها را به نرخ سابق باز می گردانند.

وی اضافه کرد: این که بعضی از ایرلاین ها قیمت بلیت هواپیما را با وجود وعده ها و قول های مکرر به نرخ سابق (نرخ مصوب آبان ماه سال گذشته) بازنگردانده اند تخلفی آشکار و محرز است و سازمان هواپیمایی کشوری بطور قطع آنها را به دستگاه قضایی و دیگر ناظران مانند سازمان تعزیرات حکومتی معرفی خواهد نمود.

این اظهارات نه تنها تاثیری نداشت بلکه بعد از چند روز زنگنه از ریاست سازمان هواپیمایی کشوری کنار رفت که البته دلیل آن هنوز معلوم نیست.

از سوی دیگر به نظر می آید نتنها هشدارها و تهدیدهای صورت گرفته از جانب مسؤلان سازمان هواپیمایی به جایی نرسیده و تاثیری روی اصلاح گرانفروشی ایرلاین ها نداشته است، بلکه جلسه شورایعالی هواپیمایی که قرار بود طی روزهای گذشته با حضور وزیر راه و شهرسازی برگزار گردد و در حضور نمایندگان ایرلاین ها قیمت های افزایش پیدا کرده غیرقانونی اصلاح گردد و به نرخ سابق بازگردد، برگزار نشده است و به نظر می آید عزمی در مسؤلان برای آن وجود ندارد.
1400/04/22
20:07:33
0.0 / 5
94
تگهای خبر: شركت , فروش , قیمت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری