شاكری خبر داد

انتخابات هیات مدیره های استانی سازمان نظام مهندسی دوم مهرماه

انتخابات هیات مدیره های استانی سازمان نظام مهندسی دوم مهرماه

به گزارش ارتباط با مشتری عضو ناظر مجلس در هیات نظارت سازمان نظام مهندسی کشور اشاره کرد: سازمان نظام مهندسی کشور نقش زیادی هم در ساخت و سازهای داخل و هم در امکان صدور خدمات فنی و مهندسی به خارج کشور را داشته و ان شاءالله در این دوره با دقت و درایت از طرف وزارتخانه و مجلس انتخابات آن در سلامت و به دور از حاشیه انجام خواهد شد.


اقبال شاکری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به برگزاری انتخابات سازمان نظام مهندسی کشور، بیان کرد: انتخابات هیات مدیره های استانی سازمان نظام مهندسی کشور در سال ۱۴۰۰ در دوم مهرماه برگزار خواهد شد؛ به همین دلیل هیات های اجرائی و نظارت بر انتخابات برمبنای بخشنامه تشکیل شده و ثبت نام کاندیداها در هر استان به انتها رسیده است.
ایشان سپس اظهار نمود: در تهران حدود ۲۸۲ نفر برای هفت رشته اعلام کاندیداتوری کردند. کم ترین متقاضی برای بحث ترافیک و بیش ترین کاندید برای رشته عمران بوده است. در کل کشور نیز حدود ۳ هزارنفر شرکت کردند. از بین نامزدهایی که ثبت نام کردند و اهراز صلاحیت شدند به تعداد مشخص برمبنای بخشنامه و دستورالعمل انتخابات صورت خواهد گرفت.
نماینده مردم تهران در مجلس، اشاره کرد: نکته اساسی در این دوره توجه خیلی خوب به مسئله صلاحیت ها و شایستگی اعضای هیات مدیره استانی است. این امر خیلی مورد انتقاد در دورهای قبل بوده خصوصاً در بحث تعارض منافع اعضا نیز انتقاداتی وارد بود. وزیر نیز بخشنامه ای صادر کرده و بر این مساله تاکید کرده است. در این دوره ان شاءالله یک انتخابات بدون حاشیه و با حضور افراد قدرتمند و دلسوز برگزار می شود و شاهد ارتقای نظام مهندسی کشور و رسیدن آن به جایگاه اصلی خود هستیم.
این عضو کمیسیون عمران مجلس در ادامه اشاره کرد: نظام مهندسی کشور نقش زیادی هم در ساخت و سازهای داخل خصوصاً در شهرها داشته و هم امکان صدور خدمات فنی و مهندسی به خارج کشور را می تواند فراهم آورد. متاسفانه در دوره گذشته تصمیماتی گرفته می شد که مورد توجه بدنه قرار نمی گرفت. ان شاءالله در این دوره با دقت و درایت از طرف وزارتخانه و مجلس انتخابات در سلامت و به دور از حاشیه برگزار می گردد و افراد توانمند حضور خواهند یافت.
منبع:

1400/04/29
12:25:15
0.0 / 5
573
تگهای خبر: ثبت نام , خدمات , شركت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری