پاسخ سازمان دیده بان شفافیت به نامه شستا:

احكام كارگزینی و پرداختی ها به مشاوران مدیرعامل شستارا منتشر كنید

احكام كارگزینی و پرداختی ها به مشاوران مدیرعامل شستارا منتشر كنید

سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در واکنش به توضیحات شستا درباره مشاوران جنجالی مدیرعامل این مجموعه، خواهان ارائه احکام کارگزینی و اسناد پرداخت های انجام شده به این افراد شد.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در پاسخ به توضیحات شستا درباب دستمزدهای نامتعارف مشاوران مدیرعامل، خواهان انتشار علنی مستندات کارگزینی و پرداخت های مالی به ایشان شد. مدتی پیش احمد توکلی رییس هیئت مدیره دیده بان شفافیت و عدالت با ارسال نامه ای به شریعتمداری وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی خواهان پاسخگویی وی در مورد پرداخت های نامتعارف به تعدادی از مدیران مجموعه شستا شده بود. در این نامه اشاره شده بود که افراد خاصی در مجموعه مدیریتی شستا تحت عنوان های مشاور و دستیار به کار گمارده شده اند و بدون استحقاق، دریافتی های هنگفت دارند. در نامه توکلی همین طور به طفره رفتن شستا از پاسخگویی به سازمان دیده بان اشاره شده و آمده بود: این سازمان در ایام گذشته با پی گیری از دفتر مدیرعامل شستا، دکتر رضوانی فر، خواهان توضیح در این زمینه شد که باوجود ادعای ایجاد شفافیت در مجموعه شستا، سازمان مذکور از ارسال توضیح طفره رفت که این خود گواهی بر عدم شفافیت در مجموعه می باشد.(نامه سازمان دیده بان شفافیت و عدالت به وزیر کار) در واکنش به این نامه، شستا توضیحاتی را خطاب به توکلی، رییس سازمان دیده بان شفافیت و عدالت ارسال کرد و در این نامه شرح شغل های منتسب به برخی مشاوران مدیرعامل شستا تکذیب و اصلاح شده است. (پاسخ شستا به نامه سازمان دیده بان شفافیت وعدالت) اینک سازمان دیده بان شفافیت و عدالت به نامه ارسال از طرف شستا، واکنش نشان داده و درخواست کرده که احکام کارگزینی و اسناد پرداخت های انجام شده به مشاوران مدیرعامل شستا جهت تنویر افکار عمومی در اختیار سازمان دیده بان شفافیت و عدالت قرار بگیرد. پاسخ سازمان دیده بان شفافیت و عدالت به نامه شستا به این شرح است:
در خصوص بند ۱ به اطلاع می رساند که روش دیده بان شفافیت و عدالت در گزارش های واصله تماس با مسئول دستگاهی است که در مورد آن گزارش شده است که در این زمینه نیز ابتدا قائم مقام دیده بان شفافیت و عدالت سپس دو بار و در دو مرحله مسئول دفتر آقای دکتر احمد توکلی با دفتر دکتر رضوانی فر، مدیرعامل محترم شستا به شماره‌ی ۸۸۸۸۰۰۸۰ تماس و فردی به نام آقای اشراقی پاسخگو و کلیت مطلب جهت احاله به آقای رضوانی فر به ایشان منتقل گردید و شماره تماس ۸۸۸۹۰۵۳۴ تلفن دفتر آقای دکتر توکلی به ایشان داده شد که پاسخ لازم را بوسیله همین شماره اعلام فرمایند.
۱- درباب بند ۲ همانگونه که مدیریت شستا مطلعند مکاتبه‌ی دیده بان شفافیت و عدالت بعد از عدم پاسخگویی مجموعه شستا با عنوان وزیر محترم کار، تعاون و رفاه اجتماعی می باشد و کافی بود کپی یا اصل نامه را از دفتر وزیر محترم گرفتن نموده یا این که از دیده بان شفافیت و عدالت مطالبه می کردند که در اختیار آنها قرار می گرفت.
۲- درباب بند ۴ دستور فرمایند مدارک و مستندات (احکام کارگزینی، ابلاغ احکام، اسناد مالی پرداخت) جهت افراد اشاره شده بمنظور بررسی حسب ماده‌ی ۸ قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات در اختیار دیده بان شفافیت و عدالت قرار گیرد تا نسبت به آن اظهار نظر گردد.

1400/04/30
22:49:00
0.0 / 5
177
تگهای خبر: اجتماعی , تعاون , شغل
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری