نوسازی ۱۱ هزار تاکسی و اتوبوس شهری توسط صندوق کارآفرینی

نوسازی ۱۱ هزار تاکسی و اتوبوس شهری توسط صندوق کارآفرینی

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان تهران اظهار داشت: مقرر شده ۱۰ هزار تاکسی، یکهزار اتوبوس و ۳۱ رام قطار مترو با مسئولیت صندوق، نوسازی شوند.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، فرهاد حکیم نیا امروز در نشست خبری عنوان کرد: طرح یک روستا یک محصول را در دستور کار داریم که در همین راستا در چیچکلو در اسلامشهر یک طرح تولید کفش را ساماندهی کرده ایم.
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان تهران اضافه کرد: همینطور برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی برنامه هایی به ما محول شده است؛ تفاهمنامه سه جانبه بین صندوق، شهرداری و سازمان برنامه و بودجه منعقد شده که طبق آن برای نوسازی ۱۰ هزار تاکسی ۹۰۰ میلیارد تومان، برای نوسازی هزار دستگاه اتوبوس ۲۵۰ میلیارد تومان و برای نوسازی ۳۱ رام قطار مترو ۳۱۰ میلیارد تومان پرداخت خواهد شد.
وی افزود: برای هر تاکسی ۹۰ میلیون تومان و برای هر اتوبوس ۲۵۰ میلیون تومان ۵ ساله پرداخت خواهد شد.
حکیم نیا اظهار داشت: علاوه بر این ۱۰ هزار تاکسی، ۴ هزار و ۲۷۱ تاکسی ظرف دو سال نوسازی شد.
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان تهران اضافه کرد: همینطور پارسال در حوزه اشتغال ۴۰۸۷ پرونده تسهیلاتی به مبلغ ۲۱۱ میلیارد تومان داشتیم.
وی افزود: سرانه اشتغال مستقل برای کسب و کارهای خرد و کوچک ۵۰ تا ۷۰ میلیون تومان است در حالیکه سرانه صنایع بزرگ ۱.۵ میلیارد تومان برآورد شده است. ازاین رو توجه به کسب و کارهای خرد و کوچک یکی از مهم ترین اولویت های ما است.
حکیم نیا اظهار داشت: طبق تفاهمنامه ای که با معاونت زنان و خانواده رئیس جمهور منعقد کردیم به ۵۲۳ نفر در چارچوب این تفاهمنامه ظرف یک سال قبل تسهیلات پرداخت گردید.
وی عنوان کرد: همینطور ۲۷۲ طرح به مبلغ ۷۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در بازه زمانی دو ساله از صندوق توسعه ملی داشتیم.
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان تهران اضافه کرد: طبق رایزنی هایی که با شهرداری تهران انجام دادیم بازارچه هایی را برای فروش محصولات کارآفرینان راه اندازی خواهیم کرد.

1400/05/23
12:04:29
0.0 / 5
194
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری