چنارانی در مخالفت با وزیر پیشنهادی كار:

برنامه عبدالملکی برای شستا فقط نظریه پردازی است

برنامه عبدالملکی برای شستا فقط نظریه پردازی است

نماینده مردم نیشابور با اعلان اینکه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی سه وزارتخانه بزرگ است که در هم ادغام شده اند، اظهار داشت: عبدالملکی برای ساماندهی شستا برنامه ندارد و تنها نظریه پردازی کرده است.


دریافت 7 MB
به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، در جلسه علنی نوبت بامداد روز دوشنبه (۱ شهریورماه) و در جریان بررسی رأی اعتماد به کابینه پیشنهادی دولت سیزدهم، هاجر چنارانی نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مخالفت با وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اظهار داشت: اگر وزیری مخالف نداشته باشد، چگونه می تواند برنامه هایش را به مردم و مجلس عرضه نماید. دولت باید بگوید «زنده باد مخالف ما». جلسه رأی اعتماد فرصتی جهت بررسی برنامه های وزرا است.
وی با اعلان اینکه وزارت کار سرقفلی وزارتخانه ها است، اضافه کرد: متأسفانه امروز وزارت کار حیاط خلوت خیلی از مدیران بازنشسته است. این وزارتخانه گردش مالی بالایی دارد. مردم توقع دارند فردی فسادستیز و آشنا به امور در این وزارتخانه منصوب شود.
نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس اشاره کرد: این کابینه با این مدل معرفی مورد پسند مجلس نیست. وزرا جابه جا گذاشته شده اند. ما جوانان انقلابی را قبول داریم اما الان فرصتی نداریم که آزمون و خطا نماییم. شش ماه طول می کشد تا حجت الله عبدالملکی بتواند این وزارتخانه عریض و طویل را بشناسد.
چنارانی با اعلان اینکه دغدغه حامیان و طرفداران رییس جمهور معرفی مدیران متخصص و انقلابی است، اظهار داشت: وزیر پیشنهادی رفاه برنامه ۷۷ صفحه ای به مجلس ارایه داده که بسیار کلی است. فقط در قسمت بهزیستی که تخصص وزیر پیشنهادی است برنامه های عملیاتی ارائه شده است.
وی خطاب به عبدالملکی، اظهار داشت: برنامه شما برای اشتغال چیست. در حوزه ساماندهی شرکت های دولتی چه برنامه ای دارید. وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی سه وزارتخانه بزرگ است که در هم ادغام شده اند. امروز ۵۰۰ شرکت در زیرمجموعه شستا وجود دارد اما آقای عبدالملکی برای ساماندهی این شرکتها برنامه ندارد و تنها نظریه پردازی کرده است.
نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس، متناسب سازی حقوق بازنشستگان را یکی از دغدغه های نمایندگان خواند و اظهار داشت: وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی وزارتخانه ای را تحویل می گیرد که در حقیقت یک اقیانوس است. ۳۰ درصد اقتصاد کشور در اختیار این وزارتخانه است.


1400/06/01
21:01:44
0.0 / 5
163
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری