موحد در موافقت با وزیر پیشنهادی كار:

عبدالملکی می تواند به خوبی وزارت کار را مدیریت کند

عبدالملکی می تواند به خوبی وزارت کار را مدیریت کند

به گزارش ارتباط با مشتری نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی بطور قطع می تواند این وزارت خانه را به خوبی مدیریت کند و از پسِ مشکلات آن برآید.


دریافت 5 MB
به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، حجت الاسلام سیدمحمد موحد در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در موافقت با وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهارداشت: اگر کابینه پیشنهادی رئیسی را با کابینه پیشنهادی دولت های سابق مورد مقایسه قرار دهیم به این نتیجه می رسیم که وزرای پیشنهادی این دولت بسیار قوی و نخبه هستند.
وی تاکید کرد: وزرای پیشنهادی رئیسی با هیچیک از دولت های قبلی قابل مقایسه نیستند و رئیس جمهور افراد توانمند و نخبه ای را برای تصدی وزارت خانه های مختلف کشور در نظر گرفته است.
نماینده مردم کهگیلویه در مجلس خاطرنشان کرد: وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاهی اجتماعی هم جزو نخبگان اقتصادی می باشد و اساسا می تواند این وزارت خانه را به خوبی مدیریت کند و از پسِ مشکلات آن برآید.
موحد اظهار داشت: در کمیسیون ها و فراکسیون های مجلس هم برنامه وزرای پیشنهادی دولت کاملاً مورد ارزیابی قرار گرفت و این وزرای پیشنهادی بسیار قویتر از وزرای پیشنهادی دولت های دیگر هستند و میتوان اظهار داشت که با این شرایط، دولت رئیسی یکی از قوی ترین دولت های نظام جمهوری اسلامی خواهد شد.

منبع:

1400/06/06
22:47:29
0.0 / 5
207
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری