شتاب هوشمندسازی صنعت حمل و نقل

شتاب هوشمندسازی صنعت حمل و نقل

به گزارش ارتباط با مشتری در یک همکاری مشترک، نقشه راهی برای هوشمندسازی صنعت حمل و نقل تعریف شده است که این نقشه راه همکاری ها را زیر یک سقف می آورد.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای اجرایی شدن اهداف خود در حوزه هوشمندسازی حمل و نقل، به دنبال هم افزایی تلاش ها و برنامه ها است. این همکاری ها با نهادهای مرتبطی چون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و دفتر مطالعات راهبردی در حوزه حمل و نقل جاده ای منجر به تعریف نقشه راهی برای این حوزه شده است.
در این نقشه راه شناسایی دیگر بازیگران این حوزه هم دیده شده اند تا همه ظرفیت های موجود در زمینه هوشمندسازی حمل و نقل در کنار یکدیگر قرار گیرند و برای تسریع اهداف مدنظر با یکدیگر همکاری کنند.
جلال موسوی، معاون اجرایی ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ضمن اشاره به این مطلب، اظهار داشت: برای هوشمندسازی این حوزه با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای همکاری می نماییم. این همکاری ها منجر به برگزاری رویدادی فناورانه هم شد تا ایده ها عرضه و به نیاز صنایع متصل شود.
وی ادامه داد: در این رویداد ۲۵ طرح فناورانه برای پاسخ به چالش های حوزه راهداری انتخاب گردید. بر همین مبنا یک همکاری مشترک میان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای شکل گرفت و مقرر شد معاونت علمی و فناوری از این طرح ها حمایت ویژه داشته باشد.
به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، معاون اجرایی ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: طرح ها می تواند پاسخی درست و فناورانه به نیازهای صنعت حمل و نقل و هوشمندسازی این صنعت کاربردی در کشور باشد.1400/07/28
09:42:04
0.0 / 5
316
تگهای خبر: صنعت , فناوری , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری