خیز باردیگر مردم برای سفرهای جاده ای

خیز باردیگر مردم برای سفرهای جاده ای

سفرهای جاده ای مردم در هفته گذشته بر خلاف روزها و هفته های آبان ماه سال جاری روند صعودی به خود گرفت و بیشتر از ۵۰۰ هزار خودرو بیشتر از هفته پیش از این بررسی در محورهای مواصلاتی مشاهده شدند.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، برپایه جدید ترین آمار انتشار یافته از جانب مرکز مدیریت راه های کشور درباره وضعیت تردد وسایل نقلیه مختلف در بازه زمانی ۲۸ آبان ماه تا چهارم آذر ماه، به صورت متوسط یک میلیون و ۷۸۱ هزار و ۷۹۳ وسیله نقلیه در هر روز در محورهای مواصلاتی کشور تردد کرده اند که نسبت به هفته پیش از آن قدری افزوده شد و در قیاس با هفته مشابه سال قبل افزایش ۶۱ درصدی داشته است که البته در این تاریخ دقیقا ممنوعیت های تردد اجرا شده بود.اطلاعات پلاک های ثبت شده در دوربین های پلاک خوان هم نشان داده است که هشت میلیون و ۹۰ هزار پلاک خودرو در بازه زمانی مورد نظر در جاده های کشور مشاهده شدند که بیشتر از ۵۰۰ هزار دستگاه بیشتر از تعداد خودروهایی است که مردم در هفته پیش از این گزارش برای سفرهای شان روشن کردند.در این بین خودرو های شخصی با پلاک تهران و البرز سهمی بیشتر از ۲۰ درصد داشته و در صدر سفرهای جاده ای قرار گرفته اند و بعد از آنها، خودروهایی با پلاک اصفهان، مازندران، فارس و خراسان رضوی بیشترین سفر را انجام داده اند.

از سوی دیگر مجموع ورود و خروج وسایل نقلیه مختلف در هفته گذشته در استانهای کشور متفاوت بوده است. چون که ترددها در بازه زمانی (۲۸ آبان ماه تا چهارم آذر ماه) در استانهای چهارمحال بختیاری و سمنان به ترتیب ۱۰ درصد و شش درصد و در استانهای البرز، کردستان و اصفهان هر یک به میزان چهار درصد نسبت به هفته پیش از این بررسی افزایش داشته است.البته بیشتر استانهای کشور کاهش سفر را در هفته گذشته داشتند. ایلام، گیلان، هرمزگان، خراسان شمالی و مرکزی با منفی هفت درصد، منفی پنج درصد، منفی پنج درصد، منفی چهار درصد و منفی چهار درصد بیشترین کاهش تردد را در مقایسه با هفته پیش از این بازه زمانی داشته اند.

این کاهش سفرها در حالی به ثبت رسیده که همین اعداد و ارقام در قیاس با آمارهای هفته مشابه پارسال در همه استانهای کشور افزایش قابل ملاحظه ای داشته است. استانهای مازندران، گیلان، گلستان و قم به ترتیب با ۱۲۷ درصد، ۱۱۸ درصد، ۱۰۹ درصد و ۱۰۰ درصد افزایش بیشترین جهش را در بین استانهای دیگر تجربه کرده اند. البته همانطور که پیش از این هم عنوان شد، یکی از علل این افزایش قابل توجه وضع و اعمال ممنوعیت های تردد بین استانی در آبان ماه و بخصوص آذر ماه سال قبل بود.

منبع:

1400/09/06
21:11:04
0.0 / 5
226
تگهای خبر: كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری