آیت الله نوری همدانی:

بهبود شرایط اقتصادی در اولویت برنامه های دولت باشد

بهبود شرایط اقتصادی در اولویت برنامه های دولت باشد

به گزارش ارتباط با مشتری مرجع تقلید شیعیان گفت: خدمتگزاری به ملت و کوشش برای بهبود شرایط اقتصادی می بایست در اولویت برنامه های دولت باشد.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، آیت الله حسین نوری همدانی عصر چهارشنبه در دیدار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ستون جامعه اسلامی مردم هستند و مسئولین باید در امتداد خدمت رسانی و فراهم آوردن زمینه های رفاه مردم تمام همت خودرا به کار ببندند.
آیت الله نوری همدانی بیان داشت: دین اسلام برای اجرای عدالت و همین طور از بین بردن جهل و نادانی و فراهم آوردن رفاه و نابودی فقر برنامه دارد و برای تمامی این موضوعات سفارش و تاکیداتی دارد.
وی با اشاره به سفارش امیرالمومنین (ع) به مالک اشتر گفت: امام علی (ع) به مالک فرمود آگاه باش که ستون دین و همین طور سپر در مقابل سختی ها و دشمنان، مردم هستند.
وی با اعلان اینکه ملت ایران در هشت سال جنگ تحمیلی و دفاع مقدس، جانانه در میدان حضور داشت اضافه کرد: مردم در همه زمینه هایی که نظام جمهوری اسلامی به آنان نیاز داشته؛ مشارکت فعالانه داشتند و پشتیبان نظام و مقام معظم رهبری بودند.
مردم نباید در تنگنای اقتصادی و معیشتی باشند
این مرجع تقلید شیعیان بیان داشت: خدمتگزاری به ملت و کوشش برای بهبود شرایط اقتصادی می بایست در اولویت برنامه های دولت باشد.
وی اشاره کرد: مردم نباید در تنگنای اقتصادی و معیشتی باشند و دولت باید برای حل مشکلات مردم تمام همت خودرا به کار گیرد و باید برای جلب رضایت مردم کوشش کرد.
آیت الله نوری همدانی عنوان داشت: در این شرایطی که کشور با مشکلات اقتصادی و معیشتی مواجه می باشد مسئولین نباید روحیه و خوی اشرافیگری داشته باشند و باید همت خودرا برای ایجاد اشتغال و فراهم آوردن زمینه رفاه و آسایش مردم به کار گیرند.


منبع:

1401/02/23
12:42:44
0.0 / 5
79
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری