سرپرست وزارت تعاون:

بیمارستان نجف آباد باید سریع تر به بهره برداری برسد

بیمارستان نجف آباد باید سریع تر به بهره برداری برسد

ارتباط با مشتری: اصفهان_ نماینده رییس جمهور در شهرستان نجف آباد بر اتمام هرچه سریع تر پروژه ساخت بیمارستان این شهرستان تاکید نمود.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، محمدهادی زاهدی وفا، سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بامداد پنجشنبه در جریان سفر رییس جمهور و هیئت دولت به عنوان نماینده ریاست جمهور وارد شهرستان نجف آباد شد. او ابتدا با حضور در گلستان شهدا به مقام شهدا خصوصاً شهید محسن حججی ادای احترام کرد و بعد از آن نیز میدان میوه و تره بار گلدشت نجف آباد را با حضور زاهدی وفا راه اندازی شد.
زاهدی وفا در ادامه سفر خود به شهرستان نجف آباد به بازدید از ساختمان بیمارستان نیمه تمام این شهرستان رفت. این بیمارستان شش طبقه دارای بخش های جراحی، بستری زنان و کودکان است که با مشکل تامین اعتبار روبه رو شده و بگفته مسئولان محلی نیاز به تامین اعتبار دارد.
سرپرست وزارت تعاون نیز در جریان این بازدید گفت: پیشبینی اتمام این پروژه با شرط تامین اعتبار ۱۵۰ میلیاردریالی است. همه مشخصات تجهیزات مورد نیاز به دستگاه علوم پزشکی اعلام شده و اگر ادامه کار منوط به تامین اعتبار دولتی باشد این کار سال ها طول می کشد. بیش از ۵۰ هزار طرح نیمه تمام در کل کشور است بدین سبب باید مشارکت بخش خصوصی هم وجود داشته باشد.
وی با تاکید بر اتمام هرچه سریع تر پروژه بیمارستان نجف آباد اشاره کرد: تأخیر موجب فرسودگی زیرساخت ها می شود. بیشتر پروژه های شهرستان با مشکل اعتبار مواجهند اما اعتبار دولتی برای اتمام این طرح ها کافی نیست. برخی پروژه ها با فرمول بخش خصوصی جواب نمی دهد و دولت باید انجام دهد. برخی پروژه ها هم باید توسط بخش خصوصی و برخی نیز بصورت مشترک انجام گیرد.
زاهدی وفا اظهار داشت: از آنجائیکه این پروژه ۱۰ سال است ادامه دارد باید هرچه سریعتر اختتام یابد.


منبع:

1401/04/01
20:49:11
0.0 / 5
56
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری