خانه در هر منطقه تهران چند؟

خانه در هر منطقه تهران چند؟

ارتباط با مشتری: طبق آمار بانک مرکزی، بالاترین قیمت هر متر آپارتمان در تهران 95 میلیون و 114 هزار تومان و پایین ترین قیمت 23 میلیون و 93 هزار تومان در آبان ماه ثبت شده که فاصله 72 میلیون تومانی قیمت در گران ترین و ارزان ترین منطقه را نشان میدهد.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، بانک مرکزی در گزارشی که بتازگی منتشر نموده، به بررسی تغییرات قیمتی و تعداد معاملات انجام شده در آپارتمان و ساختمان­ های مسکونی در مناطق ۲۲گانه تهران در آبان ماه سال جاری پرداخته است.
بر طبق این گزارش، متوسط قیمت هر متر خانه در تهران به ۴۶ میلیون و ۷۰۴ هزار تومان رسیده که بیشترین قیمت هر متر خانه ۹۵ میلیون و ۱۱4 هزار تومان در منطقه یک و کمترین آن با ۲۳ میلیون و ۹۳ هزار تومان در منطقه ۱۸ بوده است؛ بنابراین، فاصله قیمت هر متر آپارتمان در گران ترین و ارزان ترین منطقه تهران حدود ۷۲ میلیون تومان است.
همچنین، مناطق سه و دو پس از منطقه یک، جزو گران ­ترین منطقه های تهران گزارش شده­ اند؛ بطوریکه متوسط قیمت در منطقه سه، ۸۱ میلیون و ۱۱۹ هزار تومان و در منطقه دو، ۶۸ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان است.
علاوه بر این، مناطق ۱۷ و ۱۵، بعد از منطقه ۱۸ ارزان ترین منطقه پایتخت گزارش شده اند و متوسط قیمت خانه در این مناطق به ترتیب ۲۵ میلیون و ۵۶۷ هزار تومان و ۲۶ میلیون و ۳۱۵ هزار تومان است.
از طرف دیگر، بررسی گزارش بانک مرکزی از نظر تفاوت متوسط قیمت مسکن در مناطق ۲۲ گانه تهران در آبان ماه نسبت به مهر ماه سال جاری بیان کننده این است که ۲۱ منطقه تهران با افزایش قیمت مسکن در ماه موردنظر مواجه گشته اند و فقط قیمت خانه در منطقه ۱۱ تهران در مقایسه با ماه قبل کم شده است.
طبق این گزارش، تعداد معاملات انجام شده در این ماه ۸۰۰۰ فقره بوده که در این بین، بررسی جزییات تعداد معاملات انجام شده در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران نشان میدهد در آبان امسال تعداد معاملات مسکن نسبت به ماه قبل در تمام منطقه های تهران افزایشی بوده است.
در این بین، کم ترین تعداد معامله مسکن به منطقه ۱۹ با ۵۳ معامله و بیشترین تعداد معامله نیز به ترتیب به مناطق ۵، ۱۰، ۲ و ۴ مربوط می شود که هر یک به ترتیب ۱۱۳۷، ۷۴۰، ۷۱۸ و ۷۰۳ معامله مسکن داشته اند.
در ادامه، متوسط قیمت و تعداد معامله مسکن در ۲۲ منطقه تهران در هشتمین ماه سال جاری را مشاهده می کنید:منبع:

1401/09/15
14:25:24
0.0 / 5
296
تگهای خبر: بانك , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری