مشاور رئیس بورس خبر داد؛

اختصاص سهام عدالت مددجویان طی دو ماه آتی

اختصاص سهام عدالت مددجویان طی دو ماه آتی

به گزارش ارتباط با مشتری، مشاور رییس سازمان بورس با اعلان اینکه ثبت نام سهام عدالت درحال حاضر مختص مددجویان کمیته امداد و بهزیستی است، اظهار داشت: سهام عدالت این افراد طی یکی دو ماه آتی اختصاص پیدا می کند.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، پیمان حدادی در یک گفت و گوی رادیویی با اعلان اینکه ۱۹ بانک سود سهام عدالت را پرداخت می کنند، اظهار داشت: ۵۰ درصد سود سهام عدالت برای سال مالی ۱۴۰۰ وصول و محاسبات انجام شد و شبکه بانکی از چهارشنبه آغاز به واریز سود کرده است.
مشاور رییس سازمان بورس اضافه کرد: برای سهام هایی با ارزش یک میلیون تومان سود یک میلیون و ۱۲۸ هزار تومان واریز می شود و برای سهام هایی با ارزش ۵۰۰ هزار تومان سود ۶۰۲ هزار تومان واریز می شود. همین طور افرادی که سهام ۴۹۰ هزار تومانی داشتند سود ۵۵۷ هزار تومان دریافت می کنند و حدودا همین عدد در آخر اسفند ماه واریز می شود و کل سود ۱۴۰۰ تا آخر سال تسویه خواهد شد.
وی افزود: در بودجه امسال برای افرادی که تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی هستند و فاقد سهام بودند قانونی در نظر گرفته شد و سازمان خصوصی سازی با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی این افراد را شناسایی کرد.
حدادی با تخمین حدود سه و نیم میلیون نفری از این جامعه آماری اظهار داشت: به هر کدام از این افراد حدود ۱۰ میلیون تومان سهم داده می شود و طی یکی دو ماه آتی اختصاص پیدا می کند و تا ۱۰ سال نمی توانند سهام خودرا بفروشند چون سهام داران فعلی که از سال ۸۵ سهام دار شده بودند نیز با صرف زمانی رو به رو شدند.
وی اشاره کرد: درحال حاضر هیچ ثبت نام دیگری به جز کمیته امداد و بهزیستی وجود ندارد.
حدادی در مورد تکلیف سهام فوت شدگان نیز اظهار داشت: از ۴۹ میلیون نفر سهام دار حدود ۳۰ میلیون نفر را از دست داده ایم و وراث می توانند به دفاتر خدمات الکترونیک قضائی مراجعه می کنند و کارهای ابتدایی انتقال سهام برای آنها به انجام می رسد.


منبع:

1401/10/20
15:40:45
0.0 / 5
299
تگهای خبر: اجتماعی , بانك , بودجه , تعاون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری