جزئیات احیای واحدهای صنعتی

جزئیات احیای واحدهای صنعتی

به گزارش ارتباط با مشتری، در طول دولت سیزدهم ۴ هزار و ۱۰ واحد صنعتی احیا و ظرفیت ۴ هزار و ۹۰۲ واحد صنعتی افزایش پیدا کرده که در مجموع منجر به اشتغال زایی برای ۹۲ هزار و ۵۲۵ نفر شده است.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، بررسی آخرین آمار احیای واحدهای راکد نشان داده است که در طول دو سال قبل از عمر دولت سیزدهم بالغ بر ۴ هزار و ۱۰ واحد راکد احیا شده که زمینه اشتغال ۶۸ هزار نفر را فراهم نموده است.
همچنین سرمایه گذاری انجام شده برای احیای این تعداد واحد ۵۵۷ میلیارد و ۱۰۵ میلیون ریال بوده است. مقرر است در چارچوب برنامه باز فعال سازی واحدهای راکد تا پایان دولت سیزدهم، ۳ هزار و ۶۸۰ واحد صنعتی دیگر احیا شود.
همچنین یکی دیگر از برنامه ها افزایش ظرفیت واحدهای با ظرفیت کمتر از ۵۰ درصد بود که بر همین مبنا ظرفیت ۴ هزار و ۹۰۲ واحد صنعتی افزوده شد که از این طرق زمینه اشتغال برای ۲۴ هزار و ۵۲۵ نفر فراهم گشته است.
سرمایه گذاری انجام شده برای افزایش ظرفیت این واحدها ۲۴۵ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال بوده است. مقرر است در چارچوب برنامه افزایش ظرفیت واحدهای زیر ظرفیت تا پایان دولت سیزدهم ظرفیت ۶ هزار و ۴۳۰ واحد صنعتی دیگر هم افزایش یابد. در مجموع در دولت سیزدهم زمینه اشتغال برای ۹۲ هزار و ۵۲۵ نفر در شهرک های صنعتی فراهم گشته است.

گفتنی است، سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و شرکتهای استانی تابعه آن حالا با دارا بودن ۵۰۹ شهرک و ۳۴۰ ناحیه صنعتی و پنج منطقه ویژه اقتصادی درحال بهره برداری، ۸۵ شهرک و ناحیه صنعتی تخصصی، ۶ شهرک فناوری، ۴۰ مرکز خدمات فناوری و کسب و کار، ۲ مجتمع فناوری اطلاعات و خدمات نرم افزاری، ۱۰۰ هزار و ۵۸ قرارداد منعقده و بهره برداری از ۴۹ هزار و ۸۸۲ واحد صنعتی و سه هزار و ۲۷۰ واحد کارگاهی، زمینه اشتغال مستقیم ۹۹۸ هزار و ۵۹۵ نفر را در سرتاسر کشور فراهم نموده است.


منبع:

1402/11/19
13:47:36
0.0 / 5
149
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری