هشدار وزارت بهداشت درباره ی فعالیت پرستارنماها پرستاری در منزل را از مراکز معتبر دریافت کنید

هشدار وزارت بهداشت درباره ی فعالیت پرستارنماها پرستاری در منزل را از مراکز معتبر دریافت کنید

ارتباط با مشتری: معاون پرستاری وزارت بهداشت نسبت به فعالیت افراد غیرمتخصص و غیرپرستار در عرصه خدمات «پرستاری در منزل» و سخت بودن امکان شناسایی آنها در صورت بروز تخلف، هشدار داد و اصرار کرد که مردم خدمات پرستاری در منزل را تنها از وبگاه های معتبر دانشگاه های علوم پزشکی دریافت نمایند.دکتر عباس عبادی در گفت و گو با ایسنا، درباره ی خدمات پرستاری در منزل و گزارش هایی از فعالیت افراد غیرپرستار و عوارض ناشی از اقدامات آنها اظهار داشت: سفارش وزارت بهداشت این است که خدمات پرستاری در منزل را فقط از مراکز معتبر تحت پوشش دانشگاه های علوم پزشکی دریافت کنند؛ چونکه مراکز معتبر تحت بازرسی و نظارت دقیق دانشگاه های علوم پزشکی و وزارت بهداشت قرار دارند. فهرست این مراکز نیز در درگاه و وبگاه تمام دانشگاه های علوم پزشکی قرار دارد.

وی با تأکید بر این که افراد می توانند دریافت خدمات پرستاری در منزل را توسط شماره تلفن هایی که در سایت دانشگاه های علوم پزشکی قرار گرفته، دریافت نمایند، اظهار داشت: تبلیغاتی که در فضای مجازی و در بعضی اماکن دیگر به انجام می رسد، مورد تایید وزارت بهداشت نیست و در این مورد پیگیری ها، چه لطمه مالی و چه لطمه جانی که به عزیزان وارد می شود، دشوار است. هرچند که وزارت بهداشت همچنان به عنوان حامی مردم در کنار آنها است و این مشکلات پیگیری می شود.

معاون پرستاری وزارت بهداشت ضمن اشاره به شیوه نظارت وزارت بهداشت بر فعالیت مراکز پرستاری در منزل، درباره ی نحوه ورود وزارت بهداشت برای شناسایی مراکز بدون مجوز و برخورد با آنها، اظهار داشت: این مراکز شناسایی می شوند و تعدادی از آنها حتی یک فضای فیزیکی نیز در اختیار ندارند و از فضای مجازی برای تبلیغات استفاده می نمایند و اگر شناسایی شوند و یا گزارشی از مردم دریافت نماییم، حتما برخورد جدی و قانونی با آنها خواهیم داشت.

منبع:

1402/11/21
09:43:54
0.0 / 5
136
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری