۴۵ سال باهم برای ایران مقتدر،

پایش سلامت بیشتر از ۲۴ هزار نفر در راهپیمایی ۲۲ بهمن سال جاری از جانب هلال احمر

پایش سلامت بیشتر از ۲۴ هزار نفر در راهپیمایی ۲۲ بهمن سال جاری از جانب هلال احمر

به گزارش ارتباط با مشتری، رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از عرضه خدمات پایش سلامت به بیشتر از ۲۴ هزار نفر در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در سرتاسر کشور اطلاع داد و اظهار داشت که با تلاش امدادگران، بیشتر از ۱۰۰۰ نفر هم خدمات درمانی را به شکل سرپایی دریافت نمودند.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، بابک محمودی در تشریح خدمات عرضه شده به راهپیمایان ۲۲ بهمن در سرتاسر کشور اظهار داشت: از بامداد امروز تا پایان مراسم در مجموع، ۲۵ هزار و ۲۹۲ نفر به مراکز و پایگاه های جمعیت هلال احمر در سرتاسر کشور رجوع کردند.

وی ضمن اشاره به این که امدادگران این جمعیت تا پایان عملیات پوشش امدادی به یک هزار و ۲۴ نفر خدمات درمان سرپایی عرضه کردند، اضافه کرد: با تلاش تیم های عملیاتی، ۲۷ نفر از راهپیمایان که به خدمات درمان تکمیلی نیاز داشتند به مراکز درمانی اعزام شدند.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر همینطور از عرضه خدمات پایش سلامت به ۲۴ هزار و ۲۴۱ نفر در مراسم امروز اطلاع داد.

به گفته محمودی، امروز یک هزار و ۵۴۳ تیم شامل هشت هزار و ۹۹۲ نیروی عملیاتی به همراه ۹۶۵ خودروی امدادی در مسیرهای منتهی به راهپیمایی حضور داشته و خدمات رسانی کردند. همینطور ۴۷۱ مرکز، پایگاه و منطقه عملیاتی هلال احمر برای عرضه خدمات امدادی به راهپیمایان فعال بود.

منبع:

1402/11/22
20:31:53
0.0 / 5
94
تگهای خبر: خدمات , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری