ایجاد اشتغال برای ۹۲ هزار نفر در شهرکهای صنعتی طی سال ۱۴۰۲

ایجاد اشتغال برای ۹۲ هزار نفر در شهرکهای صنعتی طی سال ۱۴۰۲

به گزارش ارتباط با مشتری، معاون وزیر صمت از ایجاد اشتغال برای بیشتر از ۹۲ هزار نفر در شهرکها و نواحی صنعتی کشور طی سال ۱۴۰۲ از محل افتتاح واحدهای جدید، احیای واحدهای راکد و ارتقای ظرفیت واحدهای تولیدی اطلاع داد.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، فرشاد مقیمی اظهار نمود: برای بیشتر از ۹۲ هزار نفر در شهرک ها و نواحی صنعتی کشور طی سال ۱۴۰۲ از محل افتتاح واحدهای جدید، احیای واحدهای راکد و ارتقای ظرفیت واحدهای تولیدی اشتغال زایی شد.
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران اضافه کرد: طی سال ۱۴۰۲ از راه راه اندازی مجدد تعداد ۱۴۴۰ واحد صنعتی راکد برای ۲۸۶۱۴ اشتغالزایی بوجود آمده است. همینطور برای سال ۱۴۰۳ هم بازفعال سازی ۱۸۴۰ واحد صنعتی راکد برنامه ریزی و هدف گذاری شده است.
وی در مورد برنامه ارتقای ظرفیت واحدهایی که زیر ظرفیت خود کار می کنند، خاطرنشان کرد: افزایش ظرفیت تولید در ۲۷۵۵ واحد به بهره برداری رسیده فعال مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی با اشتغال ۱۳۷۷۰ نفر طی سال ۱۴۰۲ محقق شد.
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران افزایش ظرفیت تولید ۳۲۱۵ واحد صنعتی فعال زیر ظرفیت را همچون برنامه های سال ۱۴۰۳ عنوان نمود که با اهتمام ویژه ای در دستور کار قرار می گیرد.
مقیمی خاطرنشان کرد: نوسازی و بازسازی ۳۰۰ واحد صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی هم طی سال ۱۴۰۳ در دستور کار است.
وی اظهار داشت: همینطور ۲۲۹۰ طرح صنعتی جدید طی سال ۱۴۰۲ با اشتغال بالغ بر ۴۰ هزار نفر در شهرک ها و نواحی صنعتی مورد بهره برداری قرار گرفت و واحدهای بهره بردار در شهرک ها و نواحی صنعتی به بیشتر از ۵۲ هزار واحد و اشتغال حدود یک میلیون و یکصد هزار نفر ارتقا یافت.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد: از محل احیای ۱۴۴۰ واحد راکد با اشتغال ۲۸۶۱۴ نفر، افزایش ظرفیت ۲۷۵۵ واحد با اشتغال ۱۳۷۷۰ نفر و بهره برداری از ۲۲۹۰ طرح جدید با اشتغال بیشتر از ۴۰ هرار نفر در مجموع برای بیشتر از ۹۲ هزار نفر در شهرک ها و نواحی صنعتی سراسر کشور اشتغالزایی به وجود آمده است.


منبع:

1403/01/14
08:41:26
0.0 / 5
103
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری