ربیعی در برنامه تلویزیونی:

رفع فقر و تولید اشتغال دو هدف عمده دولت در سال آینده

رفع فقر و تولید اشتغال دو هدف عمده دولت در سال آینده

به گزارش ارتباط با مشتری وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: رفع فقر و تولید اشتغال، دو هدف عمده دولت دوازدهم در بودجه سال ۱۳۹۷ می باشد.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از صدا و سیما، علی ربیعی با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری یكشنبه شب شبكه دو سیما اضافه كرد: امسال دو هدف عمده در سیاستگذاری خود در نظر گرفتیم كه تا آخر دولت دوازدهم باید اجرایی شود كه در گام نخست از بودجه سال ۱۳۹۷ شروع شد.

وی اضافه كرد: با عنایت به اینكه این دو مسئله رفع فقر و تولید اشتغال با وظایف وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی مرتبط می باشد بودجه بیشتری برای این وزارتخانه در نظر گرفته شده است. ربیعی با تاكید بر اینكه برنامه ما به ایجاد اشتغال منتهی خواهد شد اضافه كرد: برنامه بسیار منظم در حوزه مبارزه با فقر و تولید اشتغال داریم. وی با اشاره به اینكه هیچگاه توسعه را به قیمت له شدن فقرا نمی خواهیم، افزود: برنامه ما اشتغال فراگیر ضد فقر است و هدف ما رشد و توسعه به هرقیمت و بدون توجه به رفع فقر نیست.
ربیعی با اشاره به اینكه در سال های ۹۴ و ۹۵ رقم جمعیت فعال كشورمان به صورت بی سابقه به میزان ۹۰۰ هزار نفر افزایش پیدا كرد، اظهار داشت: هر میزان شغل تولید نماییم تعدادی بیكار ثابت می مانند.
وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینكه در شش ماه نخست امسال ۳۵۵ هزار دفترچه اولی تامین اجتماعی داشتیم، اضافه كرد: در گذشته به ازای هر دو شغل رسمی، یك شغل غیر رسمی داشتیم اما به دلیل ركود طولانی، اكنون به ازای هر شغل رسمی یك شغل غیر رسمی داریم بدین سان ما می توانیم بگوئیم حدود ۷۰۰ هزار شغل تولید كردیم و تا آخر امسال به عدد قابل توجهی خواهیم رسید. ربیعی با اشاره به اینكه معمولا مسائل اقتصادی و اجتماعی با تاخیر زمانی به دوره بعد منتقل می شود، ادامه داد: از سال ۱۳۷۶ به مدت ۸ سال خط رشد دیده شد و پس از آن ۲ تا ۳ سال ادامه یافت سپس خط رشد كمتر شد. وی افزود: در ۵۰ سال اخیر از نظر مصرف بر روی آب و خاك فشار آوردیم و تبعات آن به دولت یازدهم منتقل شد همچون خشك شدن دریاچه هایی كه به مدت ۴۰ سال سیاست های غلط بر آن اعمال شد. ربیعی اظهار داشت: بیش از ۶۰ سال به صندوق های بازنشستگی بی اعتنایی شد و در این دولت به آن توجه كردیم.

 

1396/10/11
20:17:27
5.0 / 5
4877
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری