اعزام نیروی كار فیلیپین به كویت متوقف شد

اعزام نیروی كار فیلیپین به كویت متوقف شد

به گزارش ارتباط با مشتری وزیر كار فیلیپین به دنبال انتقاد رئیس جمهور این كشور از بدرفتاری و سوءاستفاده از كارگران فیلیپینی كه به خودكشی بعضی از آنها منجر گردید، از توقف فرستادن كارگران به كویت اطلاع داد.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، سیلوستر بلو- وزیر كار فیلیپین- به خبرگزاری رویترز اظهار داشت: فیلیپین روند اعزام كارگران به كویت را تا زمان رسیدگی به دلیل مرگ شش یا هفت كارگر فلیپینی متوقف می كند.
بنابر برآوردهای وزارت امور خارجه فیلیپین، بیش از 25 هزار فیلیپینی در كویت هستند كه اغلب بعنوان خدمتكار مشغول به كارند. شمار زیادی از فیلیپینی ها هم در امارات، عربستان و قطر كار می كنند. سیلوستر بلو به جزئیات مشخصی از این كه چه زمانی مرگ این كارگران اتفاق افتاده اشاره ای نكرده است.
رودریگو دوترته- رئیس جمهور فیلیپین- كه محبوبیت زیادی بین توده های اجتماعی دارد، اعلام نمود در فكر ممنوع كردن رفتن كارگران فیلیپینی به كویت به علت مرگ چهار كارگر زن فیلیپینی است. اما به قول دوترته، خدمتكاران فیلیپینی مورد سوءاستفاده قرار گرفته و خودكشی كرده اند.
بیش از 2. 3 میلیون كارگر فیلیپینی در خارج از این كشور مشغول به كارند و در مجموع ماهانه دو میلیارد دلار از درآمد خویش را به فیلیپین منتقل می كنند كه برای تقویت مخارج مصرف كننده در یكی از سریع ترین كشورهای در حال رشد جهان به كار می رود.
دوترته اظهار داشت كه قصد نزاع با كویت را ندارد و برای مقامات آن احترام قائل است اما آنها باید كاری را برای متوقف ساختن این سوءاستفاده انجام دهند.


 

1396/11/01
13:48:54
5.0 / 5
5126
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری