یك مقام مسئول وزارت كار اعلام كرد

تمدید پروانه كار برای اتباع افغانستان و عراق تا 30 بهمن ماه

تمدید پروانه كار برای اتباع افغانستان و عراق تا 30 بهمن ماه

ارتباط با مشتری: مدیر كل اشتغال اتباع خارجی وزارت كار با اشاره به صدور پروانه كار برای اتباع افغانستان و عراق اظهار داشت: هزینه تمدید پروانه كار به مدت یكسال ۲۵۸ هزار و۷۰۰ تومان و صدور پروانه كار۳۶۰ هزار تومان است.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، علی اقبالی اظهار داشت: برپایه دستورالعمل شماره ۱۷۳۰۴۵وزارت تعاون كارورفاه اجتماعی وابلاغ آن به ادارات كار استانهای مشمول طرح ساماندهی از ۱۱ تا ۱۳ آذرماه فراخوان برای رجوع اتباع افغانستان وعراق دارای كارت آمایش ۱۲و هویت ۱۱صورت می پذیرد.
مدیركل اشتغال اتباع خارجی اضافه كرد: زمان فراخوان تمدید نمی گردد و كلیه اتباع خارجی باید برای عرضه مدارك لازم به ادارات شهرستانهای مجاز اقامت خود (دو قطعه عكس پرسنلی و همراه داشتن اصل كارت كار قبلی) رجوع و پروانه كار دریافت كنند.
اقبالی خاطرنشان كرد: زمان اجرای طرح از روز سه شنبه ۱۴ آذرماه تا ۳۰ دی ماه بوده و كلیه ادارات كار و شهرستانهای تابعه باید برای رصد و كنترل حسن اجرای طرح ازطریق روسای شهرستانها، حراست و بازرسان كاراستان هماهنگی لازم بعمل آورند.
وی تصریح كرد: هزینه صدور پروانه كار ۳۶۰ هزار تومان و هزینه تمدید ۲۵۸ هزار و ۷۰۰ تومان تعیین شده كه توسط متقاضی پرداخت می گردد.
او در انتها با اشاره به ماده ۱۸۱ قانون كار اظهار داشت: كارفرمایانی كه اتباع خارجی فاقد پروانه كار یا دارای پروانه كار منقضی را به كارگماری كنند یا اتباع بیگانه را در كاری غیر از آنچه در پروانه كار قید شده است بكارگماری كنند مراتب جرم به حساب می آید و به مجازات حبس از ۹۱ روز تا ۱۸۰ روز محكوم خواهد شد.1396/11/10
16:32:17
5.0 / 5
4522
تگهای خبر: اشتغال
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری