سیاستگذاری شهروندمدار ركن تحقق منشور حقوق شهروندی است

سیاستگذاری شهروندمدار ركن تحقق منشور حقوق شهروندی است

ارتباط با مشتری: دستیار وزیرتعاون، كار و رفاه اجتماعی درامور حقوق شهروندی اظهار داشت:  معتقدم سیاست گذاری شهروند مدار از اركان منشور حقوق شهروندی است.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر روزبه كردونی در نخستین نشست نمایندگان حقوق شهروندی وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی و دستگاه های تابعه با حضور شهیندخت مولاوردی دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی، انصاری معاون تحقیقات و حقوق شهروندی معاونت حقوقی ریاست جمهوری و هداوند از استادان حقوق كشور برگزار گردید اظهار داشت: منشورحقوق شهروندی یكی از اقدامات مهم دولت تدبیر و امید است كه دردستور كار قرارگرفت.
وی ادامه داد: برای اولین بار یك دولت برای خود یك سری چارچوب های در رابطه با حقوق شهروندی را اعمال كرد و دولت تدبیر و امید با ابلاغ منشور حقوق شهروندی گام بزرگی برای تحقق حقوق شهروندی برداشت.
كردونی افزود: خانم مولاوردی یكی از موثرترین چهره های دولت یازدهم و بهترین گزینه برای تصدی این پست بود چون كه ضمن محبوبیت در افكار عمومی، اهتمامی جدی برای اجرای حقوق شهروندی دارد.
وی خاطرنشان كرد: طبق دستور وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی نمایندگان حقوق شهروندی دستگاه های تابعه این وزارتخانه انتخاب شدند و در این وزارتخانه پیگیر مواردی هستیم كه در منشور حقوق شهروندی ابلاغ گردیده است.
كردونی ادامه داد: با عنایت به مسئولیت وزارتخانه در حوزه اشتغال و فقر به حقوق شهروندی با نگاهی جدی می اندیشد.
دستیار وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی اظهار نمود: معتقدم ما از فرسایش امید اجتماعی رنج می بریم و باید با هم گام های عملی و مهمی برای تحقق مفاد منشور حقوق شهروندی برداشته شود.

1396/11/23
14:01:02
5.0 / 5
4437
تگهای خبر: تعاون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری