رئیس سازمان بسیج كارگری؛

تاثیر اقتصاد مقاومتی در حل مشكلات اقتصادی

تاثیر اقتصاد مقاومتی در حل مشكلات اقتصادی

به گزارش ارتباط با مشتری مسئول سازمان بسیج كارگری بااشاره به اینكه ریشه حل بسیاری مشكلات اقتصادی و حوزه كار و تولید در گروی اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی است، اظهار داشت: متاسفانه در اجرای این سیاستها حق مطلب ادا نشده است.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، سردار محمدابراهیم كریمی مسئول سازمان بسیج كارگری كشور در كنگره ملی ۱۴ هزار شهید جامعه كارگری با اشاره به اینكه ستاد برگزاری كنگره ۱۴ هزار شهید جامعه كارگری و كارفرمایی از سال ۹۴ شروع به كار كرده است، اظهار داشت: این ستاد در روز شانزدهم بهمن ماه سال جاری در دیدار با رهبر انقلاب گزارشی از اقدامات خویش را عرضه داد.
وی با اشاره به اینكه اجلاسیه پایانی این كنگره به معنای ختم همه برنامه ها نیست، بلكه آغازی برای فعالیت های بعدی در جهت ترویج فرهنگ شهید و شهادت است، ادامه داد: رهبر انقلاب در جایی فرمودند كه جز با كار جهادی نمی توان مشكلات اقتصادی را حل كرد؛ این كنگره در جهت عمل به همین فرمایش رهبری و انجام یك كار جهادی فعالیت خویش را شروع كرد.
كریمی اضافه كرد: بنا به قول شهید میثمی، میزان قدرت یك ملت برای مقابله با دشمن، به میزان تجهیزات نظامی و جنگ افزاری آن جامعه نیست، بلكه به میزان اتصال با خداست. همینطور شهید حسینی از مدافعان حرم هم بر این باور بود برای شیعه، دفاع از ناموس پیغمبر جغرافیا نمی شناسد. یقینا مشكلات اقتصادی كشور را هم باید با همین رویكرد جهادی و ترویج فرهنگ شهید و شهادت حل نماییم.
مسئول سازمان بسیج كارگری كشور با اشاره به اینكه ستاد برگزاری كنگره ۱۴ هزار شهید جامعه كارگری و كارفرمایی در سال ۹۴ در استان های مختلف فعال شد، ادامه داد: در این ستاد از زمان شروع به كار دو هدف عمده را دنبال می نماییم. نخست تولید محتوا و آثاری از شهدای كارگری و هدف بعدی تولید شور و تقویت روحیه جهادی در میان جامعه كار و تولید به صورت خاص جامعه كارگری و كارفرمایی است.
سردار كریمی خاطرنشان كرد: متاسفانه در میان مسئولان كشور توجهی كه باید به اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی می شد، صورت نگرفته و در این زمینه حق مطلب ادا نشده است اما در صورتی كه توسط مسئولان در رده های مختلف، این مهم با توجه بیشتری در دستور كار قرار گیرد، نه تنها مشكلات جامعه كارگری و كارفرمایی بلكه، مشكلات اقتصادی كشور حل می گردد.
وی، انتشار ۳۷ عنوان كتاب، حدود ۵۰ دقیقه مستند در قالب ۳۷ فیلم و تولید بانك اطلاعاتی از اطلاعات ایثارگران و شهیدان كارخانجات تولیدی كشور را بخشی از اقدامات سازمان بسیج كارگری اعلام نمود و اظهار داشت: البته اقدامات دیگری هم در این زمینه صورت گرفته است؛ در حوزه تولید شور و برانگیختگی در میان جامعه كار و تولید، پیش از اجلاسیه پایانی، یادواره گرامیداشت شهدای جامعه كارگری با سبقه ملی در ۱۲ استان، تهران بزرگ با مركزیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، استان تهران، كرمان، خوزستان، مركزی، قزوین، یزد، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، اصفهان، ایلام و البرز با حضور مسئولان بلندپایه و جامعه كارگری و كارفرمایی برگزار گردید.
سردار كریمی خاطرنشان كرد: نظر به دیدار اعضای ستاد برگزاری كنگره ۱۴ هزار شهید جامعه كارگری و كارفرمایی در ۱۶ بهمن با رهبر معظم انقلاب، در آن نشست مقرر شد اجلاسیه پایانی را با حضور نمایندگان جامعه كارگری برگزار نماییم كه امیدواریم بتوانیم تا زمانی كه هستیم قدردان شهدای عزیزمان باشیم و توفیق داشته باشیم دِینی كه شهدای كشور به گردن ما دارند را ادا نماییم.


 

1396/12/07
15:17:51
5.0 / 5
4718
تگهای خبر: تولید , كارگر , اقتصاد , جامعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری