آخرین وضعیت پیش فروش بلیت اتوبوس های نوروزی

استقبال قابل توجه از مسیرهای بین المللی

استقبال قابل توجه از مسیرهای بین المللی

ارتباط با مشتری: در فاصله حدودا سه هفته ای به آغاز تعطیلات نوروزی بخش قابل توجهی از ظرفیت بلیت اتوبوس های بین شهری در مسیرهای پرتردد به فروش رسیده اند. هر چند حدودا تمامی مسیرها هنوز ظرفیت خالی دارند.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، ارزیابی ها از سامانه های اینترنتی فروش بلیت اتوبوس نشان داده است بخش زیادی از ظرفیت بلیت اتوبوس هایی كه در ایام پایانی سال ۹۶ حركت می كنند، به آخر رسیده و شهرهای پرتقاضا مانند مشهد برای روزهای پایانی سال حدودا هیچ ظرفیت فروش بلیتی ندارند.

اما شهرهایی مانند اهواز، اصفهان، شیراز، بندرعباس، كرمانشاه، اردبیل، تبریز، ارومیه و زاهدان با وجود آنكه خیلی از ظرفیت های موجود را تكمیل شده می بینند، اما هنوز برای تعدادی از اتوبوس ها امكان خرید بلیت باقی مانده است.

نكته قابل توجه این است كه خیلی از مسافران نوروزی مبحث قیمت را بعنوان دغدغه اصلی خود لحاظ نكرده اند و در ابتدا خیلی از اتوبوس ها كه با امكانات VIP حركت می كنند، با پر شدن ظرفیت مواجهند. از این رو قیمت چندان در این بازار اثرگذار نبوده و حتی اتوبوس هایی كه نرخ قابل توجه بالا رفته ای نسبت به اتوبوس های معمولی دارند، در ایام اول تمام ظرفیت خویش را به فروش رسانده اند.

نكته دیگری كه در این بازار خویش را نشان داده است استقبال قابل توجه مسافران نوروزی از اتوبوس هایی است كه در مسیرهای بین المللی حركت می كنند. برنامه ریزی های صورت گرفته نشان داده است كه در روزهای نوروز اتوبوس هایی به مقاصد كشورهای ارمنستان و تركیه از تهران برای روزهای مختلف حركت می كنند كه حدودا ظرفیت تمامی این اتوبوس به صورت كامل پر شده است. نرخ بلیت این اتوبوس های بین المللی كه از ۱۸۰ هزار تومان شروع شده و به ۲۵۰ هزار تومان برای هر نفر می رسند، از جانب خیلی از مسافران نرخی قابل استفاده دیده شده و از این رو حدودا تمامی این اتوبوس های بین المللی از هم اكنون با ظرفیت كامل خود حركت خواهند كرد.

طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، نرخ بلیت اتوبوس در روزهای نوروز امسال تغییر قابل توجهی در قیاس با گذشته نداشته است و هنوز بخش قابل توجهی از مسیرهای داخلی حتی با اتوبوس های VIP با قیمتی كمتر از ۱۰۰ هزار تومان مسافران خویش را جابه جا می كنند. نرخی كه بسیار به قیمت بلیت قطارهای نوروزی نزدیك شده است.
1396/12/12
23:21:46
5.0 / 5
4899
تگهای خبر: قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری