وزیر راه و شهرسازی:

جنوب كشور مكان مناسبی برای زندگی، كار و تولید ثروت است

جنوب كشور مكان مناسبی برای زندگی، كار و تولید ثروت است

ارتباط با مشتری: وزیر راه و شهرسازی با تاكید بر اینكه جنوب كشور مكان مناسبی برای زندگی، كار و تولید ثروت است، اظهار داشت: اصلی ترین مبحث در سال جدید در سفرهای تمامی شقوق حمل ونقل آسایش، روانی حركت و ایمنی مسافران طی ایام نوروز است.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، منطقه خلیج فارس، عباس آخوندی در حاشیه سفر به استان هرمزگان از آمادگی بالای بنادر استان هرمزگان در پذیرایی از مسافران نوروزی اطلاع داد.
آخودی اظهار داشت: سه شناور اضافه شده به ناوگان مسافری دریایی استان هرمزگان، كیهان پیشرو با ظرفیت حمل ۱۱۲ نفر مسافر به صورت درجا در هر سفر دریایی، اطلس پیشرو با ظرفیت حمل ۱۱۲ نفر مسافر به صورت درجا در هر سفر دریایی و قشم پیشرو با ظرفیت حمل ۱۱۲ نفر مسافر به صورت درجا در هر سفر دریایی هستند.
وی افزود: با الحاق این سه فروند شناور جدید مسافری، تعداد شناورهای فعال مركز استان هرمزگان كه در طرح تسهیل سفرهای دریایی نوروز ۹۷ مشاركت دارند، از ۳۸ فروند درگذشته به ۴۱ فروند و ظرفیت مجموع ۴ هزار و ۳۷۲ صندلی در وضعیت فعلی افزایش یافته است.
آخوندی ادامه داد: با عنایت به سنتی كه در ایران وجود دارد و موقیعت خوب و زیبایی كه در جنوب وجود دارد، سفرهای دریایی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.
وزیر راه و شهرسازی با تاكید بر اینكه جنوب كشور و بخصوص استان هرمزگان مقصد عمده سفرهای دریایی در كشور است، تلاشهای سازمان بنادر و دریانوردی را برای سفرهای دریایی قابل توجه دانست و عنوان كرد: سازمان بنادر و دریانوردی كوشش كرد امسال ۹ اسكله بندری در جنوب كشور تولید كنند تا مردم سفرهای ایمنی داشته باشند.
عضو كابینه دولت دوازدهم ادامه داد: بحث سیستم فروش بلیت و ایمنی كشتی ها از دیگر برنامه هایی بود كه سازمان بنادر در دستور كار قرار داد و خوشبختانه از شهریور سال جاری این تدابیر شروع شده است. سازمان بنادر بعنوان یكی از زیرمجموعه های وزارت راه و شهرسازی بر فروش بلیتها و ایمنی كشتی ها نظارت دارد و بررسی می كند كه لنج ها با ایمنی كامل بین بنادر تردد كنند.
وی از دیگر اقدامات سفرهای دریایی را تنظیم فروش بلیت هم به صورت اینترنتی و روش های سنتی فروش بلیت عنوان نمود و اظهار داشت: خوشبختانه ۴۱ وسیله نقلیه دریایی از بندر بوجود آمده. و تردد از بندر شهید حقانی به جزایر قشم، هرمز و سایر جزایر كشور تدارك دیده شده و تورهای گردشگری مناسبی هم طراحی شده اند تا مردم ایران از دریای خلیج فارس لذت ببرند.
آخوندی افزود: تمام تلاش ما این است كه مردم سفرهای مطمئن و همراه با آسایشی را در جزایر جنوب كشور داشته یاشند.
وی همینطور با تاكید بر اینكه اصلی ترین مبحث در سال جدید در سفرهای تمامی شقوق حمل ونقل آسایش، روانی حركت و ایمنی مسافران است، تصریح كرد: معمولا در ایام پایانی سال و روزهای اولین سال جدید به پایانه های مهم سر می زنم و از آنها بازدید می كنم كه امسال از استان هرمزگان شروع شده است و این سنتی است كه همواره بر ان تاكید داشته ایم.
وزیر راه و شهرسازی افزود: شادابی سفرها و یكپارچگی آنها برای ما حایز اهمیت است. همینطور تلاش داریم مردم از نواحی مختلف كشور بازدید كنند و با شهرهای مختلف آشنا شوند.
وی در انتها اظهار داشت: در جنوب كشور ظرفیت های بی كرانی وجود دارد و همین سفرها جرقه ای می گردد برای مردم ایران تا بدانند كه جنوب كشور جای خوبی برای زندگی، كار و تولید ثروت است. ازاین رو برای ما اهمیت دارد تا فضای تبادل اطلاعات را برای مردم فراهم نماییم.1396/12/26
15:10:48
5.0 / 5
5450
تگهای خبر: تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری