جزئیات قیمت جابه جایی خودرو با قطاربعلاوه جدول

جزئیات قیمت جابه جایی خودرو با قطاربعلاوه جدول

ارتباط با مشتری: با آغاز سفرهای نوروزی یكی از اصلی ترین خدماتی كه مورد توجه مسافران قرار می گیرد جابه جایی خودروهایشان با قطار و تحویل آنها در مقصد است. هم اكنون خیلی از مسیرهای اصلی ریلی ایران امكان جابه جایی خودرو با قطار را دارند و نرخ آنها برپایه مسافت تغییر می كند.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، در توضیحات چگونگی امكان جابه جایی خودرو با قطار آمده كه مسافران باید به شكل دقیق زمان درج شده روی بلیت خویش را رعایت نمایند، زیرا بعد از آن امكان تحویل خودروها وجود نخواهد داشت. از جانب دیگر برای جابه جایی خودروها میزان بنزین موجود در باك خودرو نباید بیشتر از یك چهارم حجم باك باشد.
در حال حاضر امكان حمل خودرو با ارتفاع بیش از ۱۵۸ سانت و عرض بیش از ۱۸۰ سانت وجود ندارد و از این رو مسافران پیش از خرید بلیت باید به صورت دقیق شرایط خودروی خویش را با امكانات موجود هماهنگ كنند. همینطور هرگونه وسائل اضافی و جانبی نباید در خودرو قرار گیرد و از مسافران خواسته شده كه هرگونه نقص یا صدمه دیدگی قبلی را پیش از اعزام با مسئولان قطار هماهنگ كنند.
همچنین در مقصد به محض ورود خودرو باید با داشتن مدارك ترخیص اقدامات لازم صورت گیرد در غیر این صورت پس از ۲۴ ساعت تا شش روز روزانه ۱۵۰۰ تومان و از روز هفتم به بعد روزانه ۳۰۰۰ تومان حق توقف و هزینه انباری داری محاسبه می گردد. همینطور در صورت تاخیر در تحویل خودرو در مقصد بعد از ۲۴ ساعت ۵۰ درصد كرایه برگشت داده می گردد و در صورت عدم تحویل هم تمام كرایه بازگردانده خواهد شد.
شرایط استرداد بلیت حمل خودرو تا ۱۲ روز پیش از حركت ۹۰ درصد، از ۱۲ روز تا سه ساعت مانده به حركت ۷۰ درصد، از سه ساعت مانده به زمان حركت ۵۰ درصد باز می گردد و بعد از آن امكان استرداد بلیت وجود نخواهد داشت. همینطور در مورد خسارت در تاخیر می توانند با رجوع به نمایندگی های مورد نظر نسبت به دریافت خسارت اقدام نمایند.
به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، نرخ و مسیرهای ریلی موجود برای جابه جایی قطارها به شرح زیر است:

مسیرقیمت (تومان)تهران - اهواز۱۵۲ هزار و ۷۵۰اهواز - تهران۱۵۲ هزار و ۷۵۰اهواز - مشهد۲۳۵ هزارمشهد - اهواز۲۳۵ هزارتهران - مشهد۱۴۹ هزار و ۴۰۰مشهد - تهران۱۴۹ هزار و ۴۰۰تهران - تبریز۱۰۷ هزار و ۷۵۰تبریز - تهران۱۰۷ هزار و ۷۵۰تبریز - مشهد۲۲۵ هزار و ۵۰۰مشهد - تبریز۲۲۵ هزار و ۵۰۰تهران - شیراز۱۴۹ هزار و ۴۰۰شیراز - تهران۱۴۹ هزار و ۴۰۰اصفهان - بندرعباس۱۳۴ هزار و ۴۰۰بندرعباس - اصفهان۱۳۴ هزار و ۴۰۰شیراز - مشهد۲۱۵ هزار و ۵۰۰مشهد - شیراز۲۱۵ هزار و ۵۰۰تهران - یزد۹۱ هزار و ۶۵۰یزد - تهران۹۱ هزار و ۶۵۰یزد - مشهد۱۰۹ هزار و ۴۰۰مشهد - یزد۱۰۹ هزار و ۴۰۰تهران - كرمان۱۵۴ هزار و ۴۰۰كرمان - تهران۱۵۴ هزار و ۴۰۰تهران - زاهدان۱۹۵ هزار و ۵۰۰زاهدان - تهران۱۹۵ هزار و ۵۰۰كرمان - مشهد۱۰۹ هزار و ۴۰۰مشهد - كرمان۱۰۹ هزار و ۴۰۰تهران - بندرعباس۲۳۴ هزار و ۴۰۰بندرعباس - تهران۲۳۴ هزار و ۴۰۰بندرعباس - مشهد۲۱۵ هزار و ۵۰۰مشهد - بندرعباس۲۱۵ هزار و ۵۰۰


1396/12/27
11:50:49
5.0 / 5
5349
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری