اعتراض معلمان آمریكایی به وضع معیشتی خود

اعتراض معلمان آمریكایی به وضع معیشتی خود

ارتباط با مشتری: هزاران معلم آمریكایی در دو ایالت كنتاكی و اوكلاهاما به خیابان ها آمدند و خواستار حقوق بهتر و همینطور افزایش بودجه مدارس عمومی شدند.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از خبرگزاری فرانسه، این اعتراضات در دو ایالتی كه از پایگاه های حزب جمهوریخواه به شمار می روند و در سال های اخیر بودجه آموزشی آنها كاهش یافته است صورت می گیرد. این اعتراضات بعد از آن صورت می گیرد كه معلمان ایالت وست ویرجینیا در اعتصاباتی ۹ روزه موفق شدند برای اولین بار در چهار سال اخیر شاهد افزایش حقوق خود باشند. معلمان ایالت آریزونا هم در اواخر ماه مارس راهپیمایی مشابهی برگزار كرده بودند.
سازمان دهندگان این تجمع پیش بینی كرده بودند ۳۰ هزار نفر به خیابان های اوكلاهاما سیتی كشیده شوند. تلویزیون ایالتی هم جمعیت بزرگی از معترضان را نشان داد در حالیكه خیلی از آن ها پیراهن قرمز به تن داشتند، در خارج از پارلمان ایالتی تجمع كرده بودند.
جوی هوف مایستر- مسئول معلمان مدارس دولتی اوكلاهاما - اظهار داشت: فكر می كنم پیغام امروز درباره كودكان بود؛ درباره تامین بودجه آموزش عمومی و حمایت هایی كه همه كودكان برای یادگیری نیاز دارند.
به دنبال اعتراضات روز گذشته و ناتوانی مدیران مدارس در یافتن نیروهای جایگزین كافی برای باز نگه داشتن مدارس، بعضی از كلاس ها تعطیل شد. مدارس دیگر به علت تعطیلات برنامه ریزی شده بسته بودند.
هزاران معلم دیگر هم در شهر فرانكفورت- مركز ایالت كنتاكی- به شرایط موجود اعتراض كردند. به قول روزنامه " كوریر ژورنال" تمامی ۱۲۰ مدرسه دولتی بسته شدند، هر چند كه خیلی از آن ها به علت تعطیلات بهاری از قبل بسته بودند.
برخی از معلمان می گفتند حقوقشان به قدری پایین است كه ناچارند شغل دومی نظیر كار در رستوران و چمن زنی داشته باشند تا از پس نیازهای خود برآیند. برخی دیگر از معلمان خواستار افزایش بودجه مدارس روستایی برای خدمت به دانش آموزان با درآمد پایین بودند.

1397/01/14
16:14:28
5.0 / 5
5057
تگهای خبر: بودجه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری