دبیر كانون سراسری انبوه سازان مسكن:

قیمت مسكن در یك ماه به اندازه یكسال تكان خورد

قیمت مسكن در یك ماه به اندازه یكسال تكان خورد

ارتباط با مشتری: دبیر كانون سراسری انبوه سازان مسكن اظهار داشت: افزایش قیمت ها در بازار مسكن در یكماهه به اندازه یك سال و حتی بیشتر بوده و این مورد به علت تلاطمی است كه افزایش نرخ ارز در بازار مسكن بوجود آورده است.فرشید پورحاجت در گفت وگو با ایسنا، اظهار نمود: از سال قبل و بعد از دوران پنج ساله ركود، شاهد آن هستیم كه بازار مسكن در كشور رشد داشته و مجددا رونق پیدا كرده است. پیش بینی های انجام گرفته در مورد آنكه از نیمه دوم سال 96 بازار از ركود خارج شود، محقق شد و حدودا وارد یك رونق منطقی شده ایم.

وی اضافه كرد: نوسانات ارزی و كاهش ارزش پولی كشور كه ابتدای سال 97 رخ داد سبب شد تا بازار مسكن دچار تلاطم شود و سیر افزایشی در بازار مسكن به وجود آید.

دبیر كانون سراسری انبوه سازان مسكن خاطرنشان كرد: افزایش افسار گسیخته قیمت دلار و نرخ ارز در بازار، تبعاتی را برای بازار مسكن داشت به شكلی كه اكنون شاهد یك رشد غیر متعارف در بحث قیمت مسكن هستیم.

پورحاجت بیان كرد: وقتی كه در یك ماه حدود 9 درصد افزایش قیمت مسكن مشاهده می شود، یعنی افزایش غیر طبیعی است. هیچوقت شاهد آن نبوده ایم كه بازار مسكن در یك ماه حدود 9 درصد افزایش قیمت داشته باشد اما اكنون با نوسانات قیمت ارز با این مورد مواجه شده ایم.

وی با بیان این كه افزایش قیمت یكساله بازار مسكن هم هیچگاه در این حد نبوده است، ادامه داد: افزایش قیمت ها در بازار مسكن در یك ماهه به اندازه یك سال و حتی بیشتر بوده است و این مورد به علت تلاطمی است كه افزایش نرخ ارز در بازار مسكن بوجود آورده است.
1397/03/12
14:02:03
5.0 / 5
4491
تگهای خبر: قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری