در حاشیه اجلاس بین المللی كار امضا شد؛

عقدقرارداد ایران و بلغارستان برای اعزام نیروی كار تخصصی

عقدقرارداد ایران و بلغارستان برای اعزام نیروی كار تخصصی

ارتباط با مشتری: وزرای كار ایران و بلغارستان در حاشیه اجلاس بین المللی كار در زمینه های مختلف همچون اعزام نیروی كار فنی، تخصصی و ماهر ایرانی به این كشور یادداشت تفاهم امضا كردند.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، علی ربیعی كه جهت شركت در اجلاس صد و هفتم سازمان بین المللی كار (ILO) به ژنو سوئیس سفر كرده است، در حاشیه این سفر علاوه بر مذاكره با همتایان قزاقستانی و آفریقایی خود با وزیر كار بلغارستان هم دیدار و گفتگو نمود.
در آخر مذاكره وزرای كار ایران و بلغارستان، یادداشت تفاهم و قرارداد همكاری دو كشور تا آخر سال جاری (2018) به امضا رسید.
این تفاهم نامه در حوزه های اعزام نیروی كار فنی، تخصصی و ماهر، تبادل دانش فنی و حرفه ای، در حوزه رفاهی و مباحث مربوط به توانمندسازی معلولان و پیشگیری از صدمه های اجتماعی منعقد شده است.
در جریان این مذاكره، وزیر كار بلغارستان ضمن درخواست از ایران برای انتقال تجربیات خود در حوزه پوشش های بیمه ای و تامین اجتماعی به این كشور، خواهان استفاده از تجارب ایران در حوزه تعیین حداقل دستمزد سالانه نیروی كار با حضور نمایندگان كارگری و كارفرمایی شد.
انتقال تجربیات ایران به بلغارستان در زمینه تدوین لایحه پشتیبانی از معلولان هم از دیگر محورهای مذاكرات وزرای كار دو كشور بود.
ربیعی بعد از شركت در كنفرانس بین المللی كار و دیدار با برخی وزرا و نمایندگان ارشد كشورهای عضو ILO هفدهم خرداد ژنو را به مقصد تهران ترك می كند.

1397/03/17
20:22:30
5.0 / 5
4679
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری