انتقاد ذوالنوری از سران سه قوه

انتقاد ذوالنوری از سران سه قوه

ارتباط با مشتری: یك عضو كمیسون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: بازار خودرو، بازار ارز، بازار سكه مشكل اشتغال و بیكاری، مبحث قاچاق و بحث ركود، بقای تحریم ها و تشدید تحریم ها امروز مردم را در فشار سنگین قرار داده است. اگر برخورد با این مقوله ها وظیفه دولت و مجلس نیست چه كاری از این موارد مهم تر است؟



به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، حجت اسلام مجتبی ذوالنوری در نطق میان دستور جلسه علنی امروز ضمن تشكر از مردم كه در روز قدس حماسه جدیدی را خلق كرده اند و سردمداران نظام سلطه را متحیر و لرزان ساختند بیان كرد: مردم حق زیادی بر مسئولان دارند. مردم همه ناملایمات و سختی ها را تحمل و فشارها را برخود هموار كردند و در تمام بزنگاه های حساس حضور حماسی خویش را به رخ دنیا كشیدند. مردم شایسته خدمت هستند.

وی در ادامه با خطاب قرار دادن رئیس جمهور، رئیس مجلس و رئیس قوه قضاییه بیان كرد: مردم پای انقلاب ایستاده اند اما عملكرد نامناسب دستگاه ها سبب رنجش مردم شده است. فقر و فساد و تبعیض كه مقام معظم رهبری بارها فریاد آن را سر داده است و سران سه قوه را مامور برخورد با آن كرده اند امروز در جامعه دیده می شوند. اگر سران سه قوه بخواهند امروز گزارشی را به رهبری عرضه بدهند آیا می توانیم با افتخار سر خویش را بالا بگیریم كه در جهت تحقق فرمایشات رهبری به وظایف خود عمل كرده ایم؟ آیا پرونده رضایت بخشی در برخورد با فقر و فساد و تبعیض داریم؟ آیا توانسته ایم مرهمی بر دل زخم مردم در مقابل با فقر و فساد و تبعیض باشیم؟

ذوالنوری اضافه كرد: امروز ما نیاز به فعالیت جدی داریم. آقای رئیس جمهور امور از دست شما خارج شده است. بازار خودرو، بازار ارز، بازار سكه، مشكل اشتغال و بیكاری، مبحث قاچاق و بحث ركود، بقای تحریم ها و تشدید تحریم ها امروز مردم را در فشار سنگین قرار داده است. اگر برخورد با این مقوله ها وظیفه دولت و مجلس نیست چه كاری از این موارد مهم تر است. آقای رئیس جمهور مرتبط با سوال در مورد موسسات مالی حاضر نشدید به قانون اساسی احترام بگذارید و با فشار و تهدید و رودربایستی و انواع ترفندها نمایندگان را وادار به انصراف كردید. چرا اجازه نمی دهید نمایندگان به وظیفه قانونی خود عمل كنند؟

وی خاطرنشان كرد: آقای رئیس جمهور ۵ سوال دیگر به قوت خود باقی است. شما شعار قانون اساسی سر دادید. امروز چند هفته از مهلت قانونی گذشته و در مقابل قانون تمكین نمی كنید و نمایندگان خویش را به مجلس برای پاسخ به نمایندگان معرفی نمی كنید. امروز نیاز مردم در این پنج محور است. با اینكه مرتبط با بحث موسسات مالی گفته می گردد ۶ میلیون نفر درگیر آن هستند اما بنده باید بگویم همه كشور و ۸۰ میلیون جمعیت كشور درگیر بحث موسسات مالی هستند. آقای رئیس جمهور سوال ما صرفا این نبود كه چرا مشكل این افراد را حل نمی كنید بلكه سوال ما این است كه در اثر سوء نظارت و عدم انجام وظایف دستگاه نظارتی چنین گردابی برای مردم بوجود آمد كه بقیه مردم كشور هم باید تاوان بدهند.

ذوالنور خاطر نشانكرد: اینكه از بانك مركزی ۲۰ هزار میلیارد خط اعتبار داده می گردد تا پاسخگوی سوء مدیریت دستگاه های شما باشد از جیب مردم فقیری پرداخت می گردد كه در ماه رمضان سفره افطار آنها خالی است. فكر نكنید كه مشكل حل شده است بلكه ۲۰ هزار میلیارد تومان از جیب مردم برای جبران خطای دستگاه های نظارتی شما هزینه شده است. با بك یا الله شب های قدر چنین گناهی قابل شستشو نیست. حداقل دل مردم را تسكین می دادید و به قانون اساسی احترام می گذاشتید و با حضور در مجلس شفاف سازی انجام می دادید.

وی در انتها اظهار داشت: از چه می ترسید. من به مردم می گویم پنج سوال قاچاق، ركود، بقای تحریم ها، بیكاری و قیمت ارزی كه بیش از ۹۰ درصد ارزش پول ملی را دو ماهه پایین آورد و در همه حوزه ها منجر به افزایش قیمت ها شده است و مسئولین تنها می گویند این یك حباب است و باید اظهار داشت كه این حبابی با رنگ بنفش است و اگر كلید نوك تیز بود و این حباب ها را می تركاند اتفاق خوبی می افتاد، پیگیری خواهیم كرد. متاسفانه تنها شعار داده می گردد كه ما توانسته ایم تورم را تك رقمی نگه داریم.




1397/03/22
14:00:46
5.0 / 5
4777
تگهای خبر: اشتغال , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری