وزیر كار؛

كمیته های استانی پرداخت تسهیلات اشتغال را تسهیل كنند

كمیته های استانی پرداخت تسهیلات اشتغال را تسهیل كنند

ارتباط با مشتری: وزیر كار با تاكید بر اینكه كمیته های استانی اجرای برنامه اشتغال روستایی و عشایر، پرداخت تسهیلات برای متقاضیان را تسهیل كنند، از كارگروه ها درخواست نمود با متقاضیان ارتباط مستقیم داشته باشند.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی در نشست هماهنگی و ارزیابی عملكرد اشتغال روستایی یازده استان مرزی با حضور علی ربیعی وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی به منظور بررسی روند پرداخت وام و تسهیلات اشتغال روستایی و هماهنگی میان معاونت تعاون و معاونت توسعه كارآفرینی و اشتغال برگزار گردید.
ربیعی در این نشست اظهار داشت: ما سعی كردیم طرح های اشتغال فراگیر و اشتغال روستایی بر مبنای یك فرآیند درست و كارآمد اجراشود برهمین اساس اقدام به ایجاد كلینیك ها و نهادهای مشاوره ای، رسته بندی طرح ها و برگزاری دوره های آموزشی باهمكاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای برای متقاضیان و كارآفرینان كرده ایم.
وی با اشاره به اینكه نهادهای بوجود آمده برای اولین بار در كشور تشكیل شده است و سبب تولید فرآیند بهتر، اجرایی تر و موثرتر در زمینه تولید اشتغال می شوند اظهار داشت: برای نخستین بار در كشور توانستیم بین دستگاه های اجرایی ارتباطی مستمر و موثربه شكل شبكه ای جهت تسهیل روند تولید اشتغال تولید نماییم و موارد فوق از مزیت های طرح های اشتغال زایی فعلی نسبت به تمامی طرح های اشتغال زایی گذشته است.
وزیرتعاون، كارورفاه اجتماعی ادامه داد: مسئولین و اعضای كمیته های فنی استانی باید بعنوان مشاور و راهنما در كنار متقاضیان وام قرارگیرند و با افزایش ارتباط با دستگاه های دیگر مرتبط به پرداخت وام اشتغالزایی، دریافت وام برای متقاضیان را تا حد ممكن تسهیل كنند.
ربیعی اظهار نمود: كمیته ها و كارگروه های فنی هر استان باید نهاد هایی را جهت بررسی ظرفیت های روستاها و شناسایی كارآفرینان جهت تولید زنجیره تولید، تقویت طرح ها و پشتیبانی از كارآفرینان تشكیل دهند.
وی اظهار داشت: ما از مسئولین كارگروه ها انتظار داریم وضعیت طرح ها را پیگیری كنند و با متقاضیان ارتباط مستقیم داشته باشند و تلاش كنند اشكالات موجود در مراحل مختلف را شناسایی و برطرف كنند.
گفتنی است این نشست با حضور عیسی منصوری معاون توسعه كارآفرینی و اشتغال، سید حمید كلانتری معاون امور، و مدیران كل ادارات تعاون، كار و رفاه اجتماعی یازده استان مرزی كشور و روسای بانك های عامل در محل این وزارتخانه برگزار گردید.

1397/04/04
13:11:30
5.0 / 5
4976
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری