وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی:

هدف دشمنان مسائل اجتماعی كشور است

هدف دشمنان مسائل اجتماعی كشور است

به گزارش ارتباط با مشتری وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: دشمنان مسائل اجتماعی كشور را هدف قرار داده اند كه این مهم در فضاسازی آنها در مورد خواسته برحق كامیونداران، به راحتی دیده شد.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، علی ربیعی ظهر شنبه در حاشیه مراسم آغاز عملیات اجرایی ساخت بیمارستان تامین اجتماعی شیراز تصریح كرد: اولویت ما بردن درمان به سمت مناطق محروم است كه برای رسیدن به این مهم طی ۵ سال در بعضی مناطق به اندازه ۵۰ سال كار كردیم. وی ادامه داد: ساخت این بیمارستان كاملا مجهز را با پیش بینی اعتباری حدود ۵۴۴ میلیارد تومان آغاز كردیم كه به صورت حتم می تواند در بخش درمان و گردشگری شیراز و جنوب كشور اثرگذار باشد.
وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی در پاسخ به سوالی در مورد برنامه ریزی برای افزایش تاب آوری اجتماعی در كشور خاطرنشان كرد: امروز دشمنان و به خصوص منافقین مباحث اجتماعی كشور را هدف گرفته اند كه این مورد در بحث كامیونداران كاملا مشخص بود. ربیعی تصریح كرد: خواسته كامیونداران برحق بود اما در كمترین زمان ممكن شبكه های مختلفی توسط منافقین در جهت جلوه دادن این خواسته به اعتراض افتتاح شد. وی خاطرنشان كرد: برنامه های مختلفی را در بحث مستمری بگیران و افراد تحت پوشش تامین اجتماعی مدنظر قرار داده ایم كه در بحث ۵ دهك بسیار اثرگذار خواهد بود. وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی در پاسخ به سوال خبرنگاری در مورد آخرین نرخ بیكاری كشور هم اظهار داشت: فعلا حضور ذهن ندارم. به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی بعد از آخر مراسم سخنرانی به بررسی نقشه های ساخت بیمارستان پرداخت و سپس بدون انجام كلنگ زنی محل را ترك كرد كه البته مراسم كلنگ زنی این بیمارستان چند سال پیش هم انجام شده بود.
 

1397/04/30
23:23:38
5.0 / 5
5218
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری