به منظور ارائه سبك جدید كارآفرینی؛

استادان دانشگاهی، سفیران پارك فناوری هرمزگان می شوند

استادان دانشگاهی، سفیران پارك فناوری هرمزگان می شوند

ارتباط با مشتری: رئیس پارك علم و فناوری هرمزگان با اشاره به اینكه این مجموعه با همت فناوران خود در حوزه های مختلف كار كرده و مدلهای موفقی هم در این عرصه رشد كرده اند، اظهار داشت: تلاش ما این است تا بتوانیم با استفاده از سفیرانی كه در دانشگاه انتخاب می نماییم، سبك جدیدی از كارآفرینی را عرضه دهیم.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، علی فتی در نشست شورای رفع مشكلات شركت های دانش بنیان استان هرمزگان با تاكید بر اینكه موفقیت در این حوزه مستلزم همگرایی و همراهی همه مجموعه های تصمیم گیر است، اضافه كرد: پشتیبانی از خدمات و محصولات تولیدی فناوران و شركت های دانش بنیان می تواند زمینه توسعه بیشتر این شركت ها را فراهم آورد.
وی با اشاره به اینكه شركت های دانش بنیانی در هرمزگان داریم كه ابتكارات زیادی داشته و خدمات جدیدی هم عرضه نموده اند، اظهار داشت: ارزش این فناوری ها در كشور نمود عینی داشته و ارزش آن سبب شده تا سایر استان ها از فناوری های تولیدی شركت های دانش بنیان هرمزگانی بهره ببرند.
رئیس پارك علم و فناوری هرمزگان ابراز امیدواری كرد: با همكاری مجموعه های دولتی داخل استان بتوان از خدمات تولیدی شركت های دانش بنیان بهره بیشتری برد.
ایشان در ادامه با اشاره به خدمات یكی از شركت های دانش بنیان هرمزگان اظهار داشت: در مورد یكی از شركت های فعال در حوزه هوشمندسازی كه از اوایل دهه 90 فعالیت خویش را در پارك هرمزگان آغاز كرد، امروز شاهد می باشیم كه توانسته در بعضی از پروژه های ملی هم نقش موثر خویش را ایفا كند.
فتی به جدیدترین فعالیت های این شركت دانش بنیان اشاره نمود و اظهار داشت: این شركت در ساخت خودروی خودران و فعالیت در حوزه IOT ورود كرده است كه این حركت می تواند نمودی عینی از ظرفیت فناوری استان هرمزگان را به نمایش بگذارد.
او همینطور از مشاركت این شركت دانش بنیان در بخش IOT برج فناوری در دست تكمیل پارك علم و فناوری هرمزگان اطلاع داد و اظهار داشت: این اقدام برای نخستین بار در هرمزگان انجام می گردد كه امیدواریم بتواند سرآغاز حركت سایر مجموعه ها در استان باشد.
فتی همینطور با تاكید بر اهمیت استمرار ارتباط پارك فناوری و دانشگاه ها اظهار داشت: این تعامل و همكاری می تواند مسیر حركت دانشجویان را به سمت نوآوری و فناوری هموار كند.
به قول وی، همكاری دانشگاه و پارك بسیار مهم و حیاتی می باشد و می تواند تاثیر بسزایی در توسعه فناوری بگذارد.
رئیس پارك علم و فناوری هرمزگان خاطرنشان كرد: در این زمینه برنامه هایی در دستور كار پارك علم و فناوری هرمزگان است كه یكی از آنها حضور اساتیدی بعنوان سفیران پارك علم و فناوری در دانشگاه هاست.
وی با تاكید بر این كه در این زمینه پارك علم و فناوری هرمزگان هزینه می كند تا بتوان به این حركت تسریع بخشید، خاطرنشان كرد: بر مبنای برنامه ریزی ها در نظر داریم تا به كمك اساتید دانشگاه ها به عنوان سفیران پارك، دروس كارآفرینی را به سبك جدید به دانشجویان عرضه نماییم.
فتی در ادامه به نقش موثر صنعت در توسعه فناوری اشاره نمود و اظهار داشت: گسترش تعامل بخش های صنعت استان با پارك علم و فناوری هرمزگان همچون هدف های اصلی است. از این رو بخشی از فضای برج فناوری در اختیار صنایع قرار می گیرد.
1397/05/04
18:14:16
5.0 / 5
5024
تگهای خبر: تولید , خدمات , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری