قول سازمان مدیریت برای بودجه مترو هشتگرد

قول سازمان مدیریت برای بودجه مترو هشتگرد

ارتباط با مشتری: با قول مساعد سازمان مدیریت و برنامه ریزی برای اختصاص ۴۰ میلیارد تومان، مترو هشتگرد با ۳۰ میلیارد تومان با استفاده از منابع شركت عمران شهرهای جدید، افتتاح می گردد.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، مترو كرج ـ هشتگرد كه سالهاست معطل مانده، برای تكمیل تنها به ۷۰ میلیارد تومان منابع دولتی نیاز دارد تا مابقی آن كه حدود ۸۰ میلیارد تومان است، توسط پیمانكار تامین گردد.
در این رابطه حمیدرضا عدل - معاون فنی زیربنایی و تولید سازمان برنامه و بودجه - در جریان بازدید از پروژه های نیمه تمام شهر هشتگرد اعلام نمود كه "برای راه اندازی پروژه متروی شهر جدید هشتگرد هم اكنون ۲۰ میلیارد تومان تامین شده، ۲۰ میلیارد تومان دیگر را شركت عمران شهرهای جدید می دهد و ۳۰ میلیارد تومان مابقی هم از منابع مختلف تامین خواهد شد".
در صورت تحقق این وعده، یكی از مهمترین مطالبات مردم مناطق ساوجبلاغ، نظرآباد، اشتهارد و طالقان پاسخ داده خواهد شد.
در این بازدید حبیب الله طاهرخانی - مدیرعامل شهرهای جدید -، عربشاهی - رییس سازمان برنامه و بودجه استان البرز - و هدایت - مدیرعامل شركت عمران شهر جدید هشتگرد - هم حضور داشتند.
طاهرخانی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شهرهای جدید در جریان این بازدید اظهار داشت: كارهای زیربنایی پروژه مترو هشتگرد انجام شده و هم اكنون هیچ معارضی وجود ندارد. ایستگاه هشتگرد هم از ۸۷ درصد پیشرفت برخوردار می باشد. تنها مبحث تامین نقدینگی برای خرید تجهیزات و لوازم الكترونیكی است تا به امید خدا امسال شاهد افتتاح این پروژه باشیم.
معاون وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان كرد: شهر جدید هشتگرد دو مشكل عمده داشت كه اولی با انتقال آب سد طالقان برطرف شد و دیگری با افتتاح قطار برقی تسهیل و بدین ترتیب اقبال به سكونت در این شهر مضاعف خواهد شد.1397/05/05
13:38:26
5.0 / 5
4310
تگهای خبر: بودجه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری