وضعیت خوداشتغالی در كدام كشورهای اروپایی بهتر است؟

وضعیت خوداشتغالی در كدام كشورهای اروپایی بهتر است؟

ارتباط با مشتری: مركز آمار اتحادیه اروپا اعلام نمود اسلواكی بهترین كشور اروپایی برای داشتن كسب وكار است.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، تا آخر سال ۲۰۱۷ حدود ۳۰.۴ میلیون نفر بین سنین ۲۰ تا ۶۴ سال خوداشتغال بوده اند كه از این میان ۲۶.۹ میلیون نفر اتباع خود این كشورها و ۳.۵ میلیون نفر هم مهاجران خارجی بوده اند. از این میزان ۲.۲ میلیون نفر متولد سایر كشورهای عضو اتحادیه اروپا و مابقی متولد كشورهای خارج اتحادیه بوده اند.
به قول مركز آمار اتحادیه اروپا از كل جمعیت شاغل در اتحادیه اروپا، ۱۴.۲ درصد اتباع و ۱۲.۷ درصد مهاجران دارای كسب و كارهای خود بوده اند. در میان كشورهای عضو اتحادیه اروپا، ۳۶.۵ درصد جمعیت كشور اسلواكی خود اشتغال بوده اند و بدین ترتیب این كشور بهترین وضعیت را برای افراد خوداشتغال در میان كشورهای اروپایی دارد.
بعد از اسلواكی، جمهوری چك با ۳۴.۵ درصد، مجارستان با ۲۰.۳ درصد و مالت با ۱۹.۵ درصد بهترین كشورها برای افراد خوداشتغال بوده اند. كمترین سهم افراد خوداشتغال از جمعیت شاغلان هم در سوئد با ۸.۱ درصد، استونی و اتریش با ۸ درصد و قبرس با ۷.۹ درصد مشاهده شده است.
برای مهاجرینی كه در سایر كشورهای عضو اتحادیه اروپا متولد شده و سپس به كشور عضو دیگر مهاجرت كرده اند، بیشترین نرخ خوداشتغالی در لهستان با ۲۸.۶ درصد، مالت با ۲۰.۳ درصد و لتونی با ۱۹.۵ درصد به ثبت رسیده است. از جانب دیگر كمترین میزان خوداشتغالی در اتریش با ۹ درصد، لوكزامبورگ با ۸.۸ درصد و مجارستان با ۷.۴ درصد به ثبت رسیده است.1397/05/15
14:16:27
5.0 / 5
4867
تگهای خبر: اشتغال , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری