یك مقام مسئول سازمان برنامه خبر داد:

واگذاری بسته های حمایتی تا یك ماه آینده

واگذاری بسته های حمایتی تا یك ماه آینده

ارتباط با مشتری: مشاور سازمان برنامه و بودجه درباره ­­طراحی ۵ بسته جبرانی برای اقشار كم درآمد جامعه، از هدف گذاری این سازمان برای واگذاری بسته های حمایتی در ­یكماه آینده اطلاع داد.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از صدا و سیما، ابوذر ندیمی با اشاره به اینكه تلاش داریم با عنایت به نوسانات اقتصادی و مشكلات مردم و قشر متوسط تقاضاهای حمایتی را پاسخ دهیم اظهار داشت: تلاش می نماییم بسته هایی كه سابقه ی آن در وزارت رفاه عملیاتی شده بود، به نحوی دیگر اجرایی شود. مهم این است كه اصل مبحث را باور كردیم و می دانیم باید به این اقشار كمك نماییم تا نوع رویكرد در گذشته تداوم داشته باشد.
وی با اشاره به اینكه حمایت مازاد بر یارانه نقدی از جهت تولید و توزیع عادلانه باید صورت گیرد، اضافه كرد: به طور طبیعی هرچه جوامع به سمت مددجویان و درآمدهای پایین حركت می كند، این بسته ها آثار خفیفی بر آن ها می گذارد و تلاش داریم افراد متوسط رو به پایین را پوشش دهیم. این بسته ها شاید مثل سابق به وزارت كار واگذار شود كه البته هم اینك وسعت بیشتری خواهد داشت.
این مقام مسئول با اشاره به اینكه طی یكماه آینده این بسته های حمایتی اجرایی می شوند، اظهار داشت: بخش عمده منابع دولتی از ورود ارز برای این نوع كالاها تعریف شده بود.سعی كردیم با عنایت به نوسانات ارز، عدد بودجه را ثابت نگه داریم اما گران فروشی های صنوف به بودجه ارتباطی ندارد.

1397/07/15
19:42:24
5.0 / 5
4273
تگهای خبر: اقتصاد , بودجه , تولید , جامعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری