سلیمی در گفتگو با مهر:

روحانی می خواهد به هر قیمتی دینش را به شریعتمداری ادا كند

روحانی می خواهد به هر قیمتی دینش را به شریعتمداری ادا كند

ارتباط با مشتری: عضو فراكسیون نمایندگان ولایی مجلس اظهار داشت: رئیس جمهور به هر قیمتی می خواهد دین خود به شریعتمداری را كه رئیس ستاد انتخاباتی اش بود، ادا كند.حجت الاسلام علیرضا سلیمی در گفتگو با خبرنگار مهر، با انتقاد از معرفی محمد شریعتمداری برای وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، تصریح كرد: معرفی شریعتمداری برای وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی نشان داده است كه رئیس جمهور هیچ اراده ای برای ترمیم كابینه ندارد.
وی با تاكید بر اینكه جابجایی در دولت مشكلی را حل نمی كند، تصریح كرد: اگر تخصص شریعتمداری در وزارت صنعت، معدن و تجارت است، چرا از این سمت استعفا داد و اگر رئیس جمهور معتقد به مدیریت وی در وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی است، پس چرا از ابتدا شریعتمداری را برای این وزارتخانه معرفی نكرد؟!
عضو فراكسیون نمایندگان ولایی مجلس متذكر شد: شریعتمداری، مقصر اصلی ثبت سفارش غیرقانونی خودروهای وارداتی است و با این ناكارآمدی بطور قطع نمی تواند وزارتخانه مهم تعاون، كار و رفاه اجتماعی را به نقطه مطلوب برساند.
سلیمی با اشاره به اینكه رئیس جمهور باید صدای ملت و مجلس را بشنود، خاطرنشان كرد: در افكار عمومی و به تبع آن مجلس ذهنیتی شكل گرفته، در خصوص اینكه رئیس جمهور به هر قیمتی می خواهد دین خویش را به شریعتمداری كه رئیس ستاد انتخاباتی اش بوده، ادا كند.
عضو فراكسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به اینكه رئیس جمهور به دنبال آن است كه حتما جایگاهی در دولت به شریعتمداری بدهد، اظهار داشت: با این حال، فضای مجلس نسبت به شریعتمداری اصلا خوب نیست.

1397/08/01
19:42:13
5.0 / 5
4970
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری