معاون سازمان آموزش فنی و حرفه ای:

نخبه مهارتی ایران مدال نقره مسابقات آزاد مهارت اوراسیا را به دست آورد

نخبه مهارتی ایران مدال نقره مسابقات آزاد مهارت اوراسیا را به دست آورد

ارتباط با مشتری: معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی وحرفه ای كشور اظهار داشت: مدال آور چهاردهمین مسابقات ملی مهارت موفق به كسب مدال نقره رشته تأسیسات الكتریكی در مسابقات آزاد مهارت (اوراسیا) شد.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از سازمان آموزش فنی و حرفه ای كشور، رضا باجولوند اظهار داشت: مسابقات اوراسیا (High-Tech۲۰۱۸) از دوم تا ششم آبان ماه سال جاری در شهر یكاترینبورگ كشور روسیه با حضور ۴۷۳ رقابت كننده و ۵۴۰ كارشناس از كشورهای ایران، روسیه، بلاروس، برزیل، سوئیس، انگلستان، هند، قزاقستان، مغولستان و عربستان در ۲۲ رشته برگزار گردید.
وی اضافه كرد: رضا رزوان، مدال آور طلای چهاردهمین مسابقات ملی مهارت در رشته تأسیسات الكتریكی به همراه فاروق محمد امینی از كارشناسان مجرب این رشته با حمایت شركت مهندسی خانه هوشمند آترینا در این مسابقات شركت كرد.
معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت این سازمان اظهار داشت: رضا رزوان در رقابت با ۱۸ شركت كننده طی مدت ۳ روز (۱۸ ساعت) موفق به كسب مدال نقره و رتبه دوم رشته تاسیسات الكتریكی در مسابقات آزاد مهارت (اوراسیا) شد.
وی ضمن تبریك این موفقیت به رضا رزوان و خانواده سازمان آموزش فنی و حرفه ای كشور، درخشش این نخبه مهارتی را نشان از تاثیر مهارت آموزی در معرفی سطح مهارت نیروی كار ماهر كشور در عرصه های ملی و بین المللی دانست.

1397/08/13
11:58:55
5.0 / 5
4567
تگهای خبر: آموزش , شركت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری