دبیر انجمن شركت های هواپیمایی:

لبنان سوخت رسانی به هواپیماهای ایران را متوقف كرد

لبنان سوخت رسانی به هواپیماهای ایران را متوقف كرد

ارتباط با مشتری: چند روز بعد از اعلام تصمیم شركت تركیه ای در توقف سوخت رسانی به هواپیماهای ایران در فرودگاه های این كشور، حالا شركت لبنانی فعال در این زمینه هم اعلام نموده كه به ایرلاین های ایرانی سوخت نخواهد داد.


مقصود اسعدی سامانی دبیر انجمن شركت های هواپیمایی در گفت وگو با ایسنا با تایید این خبر اظهار داشت: متاسفانه در ایام گذشته صحبت هایی در این زمینه مطرح شده بود كه هم اكنون به مرحله اجرا رسیده و فعلا ایرلاین های ایرانی توان سوخت گیری در فرودگاه های لبنان را ندارند.

این تصمیم در حالی گرفته شده كه لبنان در قیاس با تركیه مقصد محدودتری برای مسافران ایرانی به حساب می آید هر چند پروازهای برنامه ای میان دو كشور در طول سال های گذشته همواره برقرار بوده است.

دبیر انجمن شركت های هواپیمایی همینطور درباره آخرین وضعیت سوخت رسانی هواپیماهای ایرانی در تركیه هم اظهار داشت: متاسفانه با وجود انجام مذاكرات هنوز این مشكل حل نشده و ایرلاین های ما نتوانسته اند در تركیه سوخت مورد نیاز خویش را دریافت نمایند.

به گفته وی، حتی زمانی كه شركت های ایرانی این پیشنهاد را عرضه كردند كه سوخت مورد نیازشان را به شكل نقدی خریداری كنند هم شركت تركیه ای از این مورد خودداری كرده است.

طبق پیش بینی كارشناسان، تنها بخشی از ناوگان ایران توان آنرا دارد كه بدون سوخت گیری میان ایران و تركیه پرواز كند و مابقی هواپیماها مجبور خواهند بود كه پیش از رسیدن به تهران در شهرهایی مانند تبریز یا ارومیه فرود آمده و سوخت گیری كنند.

هفتگی ۲۰۰ پرواز برنامه ای میان ایران و تركیه در جریان است و سالانه ۲.۵ میلیون مسافر ایرانی برای سفر وارد شهرهای مختلف تركیه می شوند.
1397/08/19
14:18:55
5.0 / 5
4266
تگهای خبر: شركت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری