پروازهای ایرلاین قطری به ایران زیاد میگردد

پروازهای ایرلاین قطری به ایران زیاد میگردد

ارتباط با مشتری: قطر ایرویز اعلام نموده است كه می خواهد از شروع سال آینده میلادی تعداد پروازهای هفتگی خودرا به مقصد ایران افزایش دهد.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، اكبر الباكر، مدیر ارشد اجرایی شركت هواپیمایی قطرایرویز با انتشار اطلاعیه ای روز دوشنبه اعلام نمود كه این ایرلاین می خواهد تعداد پروازهای هفتگی خود به شهرهای مختلف ایران نظیر تهران، شیراز و اصفهان را افزایش دهد.
ایشان سپس این پیام خاطرنشان كرده است كه این تصمیم هواپیمایی قطری از ژانویه سال آینده میلادی می خواهد به مسیر میان تهران – دوحه ۲ پرواز هفتگی اضافه كند.
او همینطور با عنایت به توریستی بودن دو شهر شیراز و اصفهان، عنوان كرده است كه در ماه نخست سال ۲۰۱۹ میلادی مقرر است به مسیر دوحه – شیراز سه پرواز هفتگی و در ماه فوریه باز به مسیر دوحه – اصفهان دو پرواز در هفته افزوده خواهد شد.
رویترز نوشت: این اقدام از طرف شركت هواپیمایی قطرایرویز در حالی صورت می گیرد كه چند ماه پیش پس از اعلام بازگشت تحریم های ظالمانه ایالات متحده آمریكا مقابل ایران، بعضی از ایرلاین های اروپایی نظیر بریتیش ایرویز و ایرفرانس و همین طور بعضی از ایرلاین های فعال در حاشیه خلیج فارس نظیر اتحاد ایرویز اعلام نمودند كه پروازهایشان را به مقصد تهران قطع خواهند كرد.
مدیر ارشد اجرایی قطر ایرویز همین طور در ادامه پیام خود اشاره كرد كه این اقدام نشان دهنده پایبندی و ارتباط نزدیك ما با ایران است كه می خواهیم به گسترش هر چه بیشتر این تعامل باز در آینده بپردازیم.
در لیست تحریم های خصمانه آمریكا مقابل ایران علاوه بر تحریم خیلی از بانك ها، شركت های كشتیرانی و صنایع نفتی، نام هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران باز به چشم می خورد.1397/09/06
18:52:39
5.0 / 5
4404
تگهای خبر: بانك , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری