یك مقام مسئول در گفتگو با مهر:

دو ماه حقوق ۳۰۰ كارگر فولاد واریز شد، پنجشنبه پرداخت حقوق۱۳۰۰كارگر

دو ماه حقوق ۳۰۰ كارگر فولاد واریز شد، پنجشنبه پرداخت حقوق۱۳۰۰كارگر

ارتباط با مشتری: یك مقام مسئول از واریز دو ماه حقوق معوق ۳۰۰ كارگر زیردیپلم گروه ملی فولاد در روز چهارشنبه آگاهی داد و اظهار داشت: دو ماه حقوق معوق ۱۳۰۰ كارگر دیپلم روز پنجشنبه و سایر كارگران هفته آینده پرداخت میگردد.



كریم یاوری در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت پرداخت مطالبات سه ماهه ۳ هزار كارگر گروه ملی فولاد اهواز اظهار داشت: درباب مطالبات كارگران این شركت با عنایت به صدور مجوز برای فروش محصولات تولیدی این گروه خارج از بورس تابحال با تمهیدات كارفرما و دسته بندی انجام شده حقوق كارگران زیر دیپلم این شركت كه حدود ۳۰۰ نفر هستند در روز جاری پرداخت گردید.
مدیر كل پشتیبانی از پایداری مشاغل وزارت كار افزود: همین طور مقرر است ۲ ماه حقوق معوق كارگران دیپلمه گروه ملی فولاد كه تعداد این گروه از كارگران حدود ۱۳۰۰ نفر هستند، در روز پنجشنبه به حساب آنها واریز شود.
نماینده ویژه وزارت كار در امور رسیدگی به وضعیت كارگاههای مشكل دار همچون شركت كشت و صنعت نیشكر هفت تپه و گروه ملی فولاد اهواز اظهار داشت: هفته آینده باز دو ماه مطالبه معوق مابقی كارگران این شركت به حساب آنها واریز خواهد شد.
وی اشاره كرد: حسب دستور وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی سوژه بررسی و رسیدگی به وضعیت بنگاههای مشكل دار همچون شركت كشت و صنعت نیشكر هفت تپه و گروه صنعتی فولاد اهواز تا حصول نتیجه و تحقق خواسته های قانونی كارگران ادامه خواهد یافت.
بروز رسانی حقوق كارگران هفت تپه از دی ماه
یاوری با اشاره به اینكه دو ماه از حقوق معوق ۴ ماهه كارگران شركت كشت و صنعت نیشكر هفت تپه به حساب آنها واریز شده است، اظهار داشت: برای پرداخت دو ماه مطالبه معوق این كارگران نیز، می بایست تمام كارگران به محل شركت خود بازگردند و با عنایت به تامین اعتبار به مبلغ حدود ۳ میلیارد برای بازسازی خطوط تولید و برداشت نیشكر و استحصال شكر و فروش آن، مابقی مطالبات كارگران از دی ماه بروز رسانی خواهد شد.
این مقام مسول در وزارت كار افزود: پس كارگران می بایست به سرعت به محل كارگاه بازگشت و نسبت به برداشت دسترنج خود اقدام كنند؛ ضمنا سایر خواسته های قانونی كارگران از راه زیرمجموعه های وزارت كار در دست پیگیری است.

1397/09/08
15:33:09
5.0 / 5
4942
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری