معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی:

امیدآفرینی در جامعه یکی از مبادی جهاد تبیین است

امیدآفرینی در جامعه یکی از مبادی جهاد تبیین است

به گزارش ارتباط با مشتری مشهد ـ معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: امیدآفرینی در جامعه یکی از مبادی جهاد تبیین است.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، محمد چکشیان ظهر پنجشنبه در نشست شورای هماهنگی مدیران زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خراسان رضوی اظهار نمود: امیدآفرینی در جامعه یکی از مبادی جهاد تبیین است که باید از طرف مدیران با ارائه عملکرد در زمینه مهارت آموزی و ایجاد شغل سرلوحه کار قرار گیرد.
معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: یکی از موضوعات مهم بیانیه گام دوم انقلاب نیز، مردمی سازی فرایندهاست به این معنا که هر آنچه انجام می دهیم باید به مردم گزارش دهیم.
وی افزود: از موضوعات مهم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارتقای نهضت فرهنگ کار است که این فرهنگ با تاکید بر مهارت آموزی و کارآفرینی ارتقا می یابد و تا حالا نیز ۲۵ مؤلفه مؤثر در ارتقای فرهنگ کار استخراج شده است.
چکشیان اظهار داشت: در صورتیکه فرهنگ کار تیمی، مهارت آموزی و تعامل سازمانی ارتقا یابد، راندمان، اشتغالزایی و امید به آینده در جامعه شکل می گیرد.
معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: بیانیه گام دوم انقلاب یک تفاوت مبنایی با باقی اسناد بالادستی نظام جمهوری اسلامی دارد و آن این است که صراحتاً بیان می کند که ما بدون خیانت به آرمانهای اولیه انقلاب به چله آن رسیده ایم و یک گذشته پرافتخار داریم با اینحال در بعضی موارد کم کاری ها و نقصانهایی هم داشته ایم اما به آرمانهای اولیه انقلاب خیانت نکرده ایم.
وی اظهار نمود: بیانیه گام دوم انقلاب، کلید اساسی گشایش همه قفل ها را نگاه خوشبینانه به آینده می داند، برای اینکه مرگ یک ملت زمانی است که امیدی به آینده نداشته باشد اما این امید خوشبینانه باید متکی به ۲ مؤلفه "عظمت مسیر طی شده از شروع انقلاب تاکنون" و "سرمایه و ظرفیت های مادی و معنوی موجود" باشد.
چکشیان بیان کرد: با اهمیت ترین ظرفیت امیدبخش کشور سرمایه انسانی آنست که با تاکید بر آن می شود به آینده امیدوار بود و اگر بخواهیم امید به آینده محقق شود باید ضعف ها را کاهش داد و بر روی نقاط قوت متمرکز شد.
معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: فردی می تواند بیانیه گام دوم انقلاب را با قوت پیش ببرد که تجربه گذشته را با نوآوری، نگاه امیدوارانه، حرکت جدید و جوان گرایی بیامیزد، برای اینکه ممکن نیست بدون استفاده از تجربه گذشته و عظمت راه طی شده، در بهره گیری از ظرفیت های مادی و معنوی موجود حرکت جدیدی را شروع کرد.


منبع:

1401/04/29
21:25:47
0.0 / 5
288
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری