چند درصد اروپایی ها در خانه كار می كنند؟

چند درصد اروپایی ها در خانه كار می كنند؟

به گزارش ارتباط با مشتری تنها ۵.۲ درصد شاغلان در سطح اتحادیه اروپا دارای مشاغل خانگی هستند.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مركز آمار اتحادیه اروپا، تا آخر سال ۲۰۱۸ شمار شاغلان ۱۵ تا ۶۴ ساله اروپا كه دارای مشاغل خانگی هستند به ۵.۲ درصد رسیده كه این رقم تنها ۰.۲ درصد بیشتر از رقم ثبت شده در سال ۲۰۱۷ بوده است.
در میان كشورهای مختلف عضو اتحادیه اروپا بالاترین نسبت شمار مشاغل خانگی مربوط به هلند با ۱۴ درصد است و بعد از این كشور هم فنلاند با ۱۳.۳ درصد، لوكزامبورگ با ۱۱ درصد و اتریش با ۱۰ درصد قرار دارند. از جانب دیگر تنها ۰.۳ درصد بلغارستانی ها، ۰.۴ درصد رومانیایی ها و ۱.۲ درصد قبرسی ها از خانه كار می كنند.
در میان دیگر كشورهای عضو اتحادیه اروپا، نسبت مشاغل خانگی به كل مشاغل موجود در دانمارك ۷.۸ درصد، فرانسه و بلژیك ۶.۶ درصد، سوئد ۵.۳ درصد، آلمان ۵ درصد، اسپانیا ۴.۳ درصد، ایتالیا و اسلواكی ۳.۶ درصد بوده است.
هم چنین زنان معمولا تمایل بیشتری به كار كردن از خانه داشته اند، به صورتی كه این نسبت در سطح اتحادیه اروپا برای زنان به صورت متوسط ۵.۵ درصد و برای مردان ۵ درصد اندازه گیری شده است.
بیشترین اختلاف بین زنان و مردان شاغل در مشاغل خانگی مربوط به لوكزامبورگ ( ۱۲.۵ درصد برای زنان و ۹۸ درصد برای مردان)، فرانسه (۸.۱ درصد برای زنان و ۵.۲ درصد برای مردان) و مالت ( ۷.۴ درصد برای زنان و ۴.۷ درصد برای مردان) بوده است. با این وجود در هلند مردان نسبت به زنان تمایل بیشتری به كار كردن در خانه داشته اند به صورتی كه این نسبت برای مردان ۱۵.۵ درصد و برای زنان ۱۲.۳ درصد اندازه گیری شده است.
اتحادیه اروپا شامل ۲۷ كشور بلژیك، آلمان، استونی، ایرلند، یونان، اسپانیا، فرانسه، ایتالیا، قبرس، لتونی، لیتوانی، لوكزامبورگ، مالت، هلند، اتریش، پرتغال، اسلوونی، اسلواكی، فنلاند، بلغارستان، مجارستان، لهستان، دانمارك، سوئد، كرواسی، جمهوری چك و رومانی است.1398/11/25
14:14:48
5.0 / 5
4689
تگهای خبر: كشور , مشاغل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری