ساخت ۵۰۰۰۰ واحد مسكونی برای كم درآمدها كلید خورد

ساخت ۵۰۰۰۰ واحد مسكونی برای كم درآمدها كلید خورد

به گزارش ارتباط با مشتری آیین امضای تفاهمنامه ساخت ۵۰ هزار واحد مسكونی میان شركت بازآفرینی شهری ایران و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) برگزار گردید.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، مهدی عبوری، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران و علی اکبر محرابیان، رئیس هیات مدیره شرکت توسعه گران عمران ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، روز یکشنبه، سی ام تیرماه با انعقاد تفاهم نامه ای بر ساخت ۵۰ هزار واحد مسکونی توافق کردند.
مبحث این تفاهمنامه، راه اندازی ۵۰ هزار واحد مسکونی برای گروه های کم درآمد است که بر مبنای آن شرکت بازآفرینی شهری ایران در اجرای قانون ساماندهی و پشتیبانی از تولید و عرضه مسکن مصوب ۲۵ اردیبهشت ۱۳۸۷و آئین نامه اجرایی آن نسبت به در اختیار قرار دادن اراضی در اختیار خود به شرکت توسعه گران عمران ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) بعنوان کارگزار اقدام می کند.
همینطور بر طبق این تفاهمنامه، کلیه متقاضیان واحدهای مسکونی مورد این تفاهم نامه از راه شرکت بازآفرینی شهری ایران و سامانه طرح اقدام ملی مسکن به کارگزار معرفی خواهد شد.
این مراسم در حضور محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی و تعدادی از معاونان وی در ستاد مرکزی وزارت راه و شهرسازی برگزار گردید.
منبع:

1399/06/30
21:57:15
5.0 / 5
1790
تگهای خبر: تولید , درآمد , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری