با داوری كاریكاتوریست های برجسته كشور؛

جشنواره كاریكاتور كارا

جشنواره كاریكاتور كارا

نخستین جشنواره کاریکاتور کارا از طرف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با داوری احمد عربانی، جواد علیزاده و علی درخشی و دبیری هادی حیدری انجام می شود.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، هنرمندان کاریکاتوریست کشور می توانند با موضوع کارآفرینی و با ۷ محور شامل اشتغال زنان، توسعه اشتغال روستایی، مشاغل نوین (استارت آپ ها)، توانمند سازی، بیمه بیکاری، مشاغل لطمه دیده و متأثر از کرونا و توسعه تعاونی ها، آثار خودرا به دبیرخانه این جشنواره ارسال نمایند
هر هنرمند مجاز است حداکثر ۳ اثر خودرا در جشنواره کارا شرکت دهد و این آثار نباید قبل تر انتشار یافته یا جایزه گرفته باشند.
هنرمندان تا ۳۰ دی فرصت دارند آثار خودرا به دبیرخانه جشنواره ملی کاریکاتور کارا ارسال نمایند. هر اثر باید در اندازه آ. سه (۷/۲۹ در ۴۲ سانتی متر) و با وضوح تصویر (رزولوشن) و فرمت: ۳۰۰dpi / Jpeg ارائه شود.
همراه آثار باید بیوگرافی هنرمند (در حد ۲۰۰ کلمه)، شماره تلفن و نشانی کامل نیز ارسال شود و آثار ناقص حذف خواهند شد. برگزیدگان نخستین جشنواره ملی کاریکاتور، بهمن ماه معرفی می گردند و تمام آثار راه یافته به بخش نمایشگاه، در قالب یک کتاب منتشر و به هنرمندانی که آثارشان در کتاب درج شده باشد، نسخه ای تقدیم خواهد شد.
جایزه ویژه این جشنواره مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال به همراه سفر ۳ روزه با یک نفر به جزیره کیش است و جوایز نفرات اول تا سوم نیز به ترتیب مبلغ ۷۰، ۵۰ و ۳۰ میلیون ریال به همراه سفر سه روزه با یک نفر به جزیره کیش است.
کاریکاتوریست ها تا ۳۰ دی فرصت دارند آثار خودرا به آدرس الکترونیکی: cartoon@mcls.gov.ir ارسال نمایند. حق استفاده از آثار ارسالی برای وزارت تعاون٬ کار و رفاه اجتماعی محفوظ است. هنرمندان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از پوستر این جشنواره استفاده کنند.

1399/10/19
22:54:15
0.0 / 5
1217
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان ارتباط با مشتری
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری