در گفت وگو با ارتباط با مشتری مطرح شد

حمایت مالی از باشگاه های ورزشی و مراكز اقامتی

حمایت مالی از باشگاه های ورزشی و مراكز اقامتی

ارتباط با مشتری: مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با اشاره به حمایت مالی باشگاههای ورزشی و مراکز اقامتی و بوم گردی در دوران کرونا، از برنامه ریزی برای ایجاد 5000 صندوق خرد محلی تا سال آینده بمنظور کمک به بهبود وضع معیشت خانوارهای روستایی و اشتغال زنان آگاهی داد.اصغر نوراله زاده در گفت و گو با ایسنا، به اقدامات صورت گرفته صندوق در پشتیبانی از کسب وکارها در دوران کرونا اشاره نمود و اظهار داشت: یکی از بخشهایی که در دوران کرونا به شدت لطمه دید، حوزه گردشگری و بوم گردی بود. باتوجه به محدودیت هایی که برای کنترل شیوع ویروس کرونا در کشور اعمال شد خیلی از مسافرتها کاهش پیدا کرد و این مساله موجب شد تا مشاغلی که در زمینه بوم گردی و گردشگری فعالیت داشتند گرفتار مشکل شوند؛ به همین دلیل ۱۸۷۰ اقامتگاه بوم گردی مورد حمایت مالی صندوق قرار گرفتند و بازپرداخت اقساط آنها تا آخر سال به تعویق افتاد.

حمایت مالی صندوق از ۱۲۵۰ باشگاه ورزشی

وی افزود: در بحث پشتیبانی از رستوران ها و مجتمع های مسافرتی هم تلاش شد تا بازپرداخت اقساط این دسته کسب وکارها معوق شود و باتوجه به صدمه ای که به باشگاههای ورزشی وارد شده و از اسفند سال قبل به بعد گرفتار تعطیلی شده بودند، صندوق بیش از ۱۲۵۰ باشگاه ورزشی را تامین مالی کرد و بازپرداخت اقساط این گروه از مشاغل هم معوق شد.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید متذکر شد: به سبب عدم مراجعه ضامن ها و اعمال محدودیهای کرونائی، روند پرداخت تسهیلات در حوزه کسب وکار با کندی همراه شد با این وجود از شروع امسال در حوزه اشتغال شامل پرداخت تسهیلات کرونائی، اشتغال روستایی و انعقاد تفاهم نامه ها بیش از ۶۷ هزار و ۷۸۰ فقره تسهیلات پرداخت کردیم که رقم آن نزدیک به ۱۳۲۲ میلیارد تومان است.

نوراله زاده در ادامه درباره اجرای طرح صندوق های خرد محلی اظهار نمود: صندوق های خرد محلی به تامین سرمایه و اعتبار مورد نیاز روستاییان برای تولید محصول و توسعه کسب وکار آنها کمک می کنند و به سبب اثربخشی بسیار در ایجاد اشتغال و رونق بازار کار حایز اهمیت هستند. هم اکنون زنان می توانند با سرمایه اندک کسب وکار مناسبی راه اندازی کنند و با مبالغ پایین مثل ۱۰ میلیون تومان اشتغالزایی بالایی داشته باشند.

ایجاد ۵۰۰۰ صندوق خرد محلی تا سال آینده

وی با اشاره به وجود ۲۰۰۰ صندوق اعتباری خرد محلی در کشور از راه اندازی هزار صندوق با همکاری وزارت جهاد کشاورزی و هزار صندوق با همکاری سازمان بسیج آگاهی داد و اظهار داشت: درصدد هستیم که تا سال آینده ۵۰۰۰ صندوق ایجاد نماییم تا از این طریق به بهبود وضع معیشت در مناطق روستایی و توسعه اشتغال زنان در روستا کمک گردد.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید درعین حال با اشاره به طرح روستای بدون بیکار، اظهار داشت: خوشبختانه این طرح با استقبال فراوانی در خیلی از روستاها روبه رو شده است به نحوی که بیشتر شهرستانها درخواست نمودند نمونه ای از روستای بدون بیکار در آنها ایجاد شود و به لحاظ مالی مورد حمایت قرار گیرند.

به گفته وی، تشویق روستاییان به همکاری و کارگروهی، تهیه مواد اولیه ارزان قیمت، حذف دلالان و واسطه گران و کمک به اقتصاد خانوارهای روستایی از اهداف اجرای طرح روستای بدون بیکار بوده است.

منبع:

1399/10/26
23:10:02
0.0 / 5
601
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری