معاون شورای حل اختلاف مازندران:

37 فقره پرونده های قصاص در مازندران منجر به سازش شد

37 فقره پرونده های قصاص در مازندران منجر به سازش شد

به گزارش ارتباط با مشتری معاون شورای حل اختلاف مازندران اظهار داشت: از شروع سال جاری تا حالا با رضایت اولیای دم 37 فقره سازش در پرونده های قصاص داشتیم که 32 فقره حتمی شد.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، حجت الاسلام محمد اسماعیل نژاد عصر سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران گفت: با پیگیری مستمر شعبه صلحی مستقر در زندان بهشهر و جلسات مکرر صلح و سازش، به ۲ جوان نادم، زندگی باردیگر اهدا شد.
وی اظهار داشت: در نتیجه تلاش اعضای شورای حل اختلاف شهرستان بهشهر با رضایت اولیا دم، دو محکوم به قصاص از چوبه دار رهایی یافتند.
معاون شورای حل اختلاف مازندران با اعلان اینکه از شروع سال جاری تا حالا با رضایت اولیای دم، ۳۷ فقره سازش در پرونده های قصاص استان داشتیم اظهار داشت: در ۱۱ ماه گذشته، تلاش در جهت جلب رضایت از اولیای دم پرونده های قصاص و تشکیل هسته های جهادی در دستور کار شوراهای حل اختلاف قرار گرفته است که از ۳۷ فقره سازش در پرونده های قصاص ۳۲ فقره قطعی است. حجت الاسلام اسماعیل نژاد گفت: شوراهای حل اختلاف یک فرصت باارزش برای ترویج و توسعه فرهنگ صلح و سازش و حل و فصل اختلافات مردم است که در امتداد منویات ریاست معظم قوه قضائیه وتاکیدات رئیس کل محترم دادگستری استان سعی کردیم ازاین ظرفیت نهایت استفاده و راندمان درجهت صلح وسازش به عمل آید.


منبع:

1399/12/13
14:09:22
0.0 / 5
592
تگهای خبر: زندگی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری