نماینده آمل خواهان بازگشایی جاده هراز شد

نماینده آمل خواهان بازگشایی جاده هراز شد

نماینده مردم آمل در مجلس ضمن اشاره به اینکه چند ده هزار نفر در کنار جاده هراز ارتزاق می کنند، خطاب به وزیر راه و شهرسازی دولت سیزدهم اظهار داشت:  تا کی باید هفتگی و روزانه شاهد تعطیلی جاده هراز باشیم؟


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، رضا حاجی پور در نطق میان دستور در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از رئیس جمهور و هیئت دولت به خاطر سفر به استان مازندران خطاب به رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: ایام عید را پیش رو داریم. چند ده هزار نفر در کنار جاده هراز ارتزاق می کنند. روزمره شان را به واسطه عبور و مرور مردم می گذرانند. تا کی باید هفتگی و روزانه شاهد تعطیلی جاده هراز باشیم؟
جاده بالا دست سد هراز را برای رانش احتمالی فراهم کنیدنماینده مردم آمل در مجلس یازدهم ضمن اشاره به رانش زمین اظهار داشت: چرا نباید اقدام کنید؟ هر چه سریع تر جهت بررسی و اقدام گروهی را اعزام کنید تا حداقل جاده پلور به سمت فینسک و گزنک فراهم گردد. جاده بالا دست سد هراز باید فراهم گردد تا اگر احیانا رانشی در کار بود، مردم از مسیر محلس استفاده کنند.
حاجی پور خطاب به علی نیکزاد اظهار داشت: در هیئت رییسه جلسه گذاشتید و معاونان وزیر راه را دعوت کردید. در آن جلسه و در جلسه دیگری در کمیسیون عمران قول هایی گرفته شد. جاده بالا دست آماده است اما مشخص نیست چرا مورد استفاده قرار نمی گیرد، خواهان استفاده از جاده بالادست برای کاهش میزان ترافیک هستیم.
مجلس به دنبال شفاف کردن آراء استسخنگوی کمیسیون آموزش مجلس در انتها اظهار داشت: مذاکرات مجلس از رادیو پخش می شود و این نهاد شفاف ترین نهاد کشور است. اما ما به این قانع نیستیم بلکه مجلس دنبال شفاف کردن آراء است. از سوی دیگر در بودجه ۱۴۰۱ مصوب کردیم که حقوق مدیران باید به صورت علنی به سمع و نظر مردم برسد. ما موظیم به مردم گزارش شفاف بدهیم. سایر مسؤلان هم باید در جهت شفافیت تلاش کنند.1400/12/23
12:42:36
0.0 / 5
318
تگهای خبر: آموزش , بودجه , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری