وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی:

آموزش های دانش بنیان در کشور توسعه می یابد

آموزش های دانش بنیان در کشور توسعه می یابد

به گزارش ارتباط با مشتری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: سازمان فنی و حرفه ای کشور امسال ۳۰ میلیون نفر-ساعت آموزش های مهارتی در حوزه های دانش بنیان و مشاغل آینده عرضه می دهد.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، حجت اله عبدالملکی عصر امروز در گفتگو با خبرنگاران در حاشیه سفر به شهرستان ورزقان گفت: از پروژه آب رسانی شهرستان ورزقان که با تکمیل آن آب ۶۵ روستای این شهرستان تأمین می شود، بازدیدی داشتیم.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به ملاقات حضوری با مردم ورزقان اضافه کرد: با ۷۰ نفر از اهالی شهرستان ورزقان دیدار چهره به چهره داشتیم که از مشکلات گفتند، ان شاالله مشکلات مردم را هم پیگیری می نماییم.
وی از ارجاع مطالبات فرماندار و نماینده مردم ورزقان به وزارت خانه های ذی ربط خبر داد، اظهار داشت: فرماندار و نماینده ورزقان مطالبات شان را مطرح نمودند و ما هم مطالبات شهرستان ورزقان را به وزارت خانه های مربوطه ارجاع دادیم و برای تحقق این مطالبات پیگیری های لازم را انجام می دهیم.
عبدالملکی از طریق اندازی مرکز نوآوری شهرستان ورزقان با همکاری مرکز آموزش فنی و حرفه ای، شرکت مس و پارک علم و فناوری اطلاع داد و تصریح کرد: چندین شرکت دانش بنیان برای تقویت اشتغال دانش بنیان در مرکز نوآوری شهرستان ورزقان مستقر شده اند، در این جهت برنامه ریزی کرده ایم تا سازمان فنی و حرفه ای کشور امسال ۳۰ میلیون نفر-ساعت آموزش های مهارتی در حوزه های دانش بنیان و مشاغل آینده اجرا نماید.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از توسعه آموزش های منجر به اشتغال جوانان در سازمان فنی و حرفه ای کشور اطلاع داد و اشاره کرد: مصوبات سفر به شهرستان ورزقان از وزارت خانه های ذی ربط را هم ما و هم مسؤلان شهرستانی پیگیری می نماییم.


منبع:

1401/03/22
09:43:48
0.0 / 5
274
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری