وزیر كار:

۱۰ کالا مشمول کالابرگ شد

۱۰ کالا مشمول کالابرگ شد

به گزارش ارتباط با مشتری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: طرح کالابرگ الکترونیکی مشمول ۱۰ گروه کالایی یعنی شیر، پنیر، ماست، روغن، برنج، مرغ، تخم مرغ، ماکارانی، قند و شکر می شود.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، صولت مرتضوی ضمن اشاره به اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی، اظهار نمود: عملیات اجرایی طرح کالابرگ الکترونیکی از چهارشنبه به صورت آزمایشی در استان هرمزگان شروع شد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن اشاره به اختیاری بودن این طرح بیان نمود: طرح کالابرگ الکترونیکی مشمول ۱۰ گروه کالایی شامل شیر، پنیر، ماست، روغن، برنج، مرغ، تخم مرغ، ماکارانی، قند و شکر می شود.
وی اظهار نمود: این طرح آزمایشی را ارزیابی می نماییم و درصورتیکه مطلوب بود آنرا به سرعت در کل کشور تعمیم خواهیم داد.
مرتضوی افزود: کالابرگ الکترونیکی با قیمت پایه شهریور ۱۴۰۰ در نظر گرفته شده است و مابه التفاوت آن به صورت یارانه به مردم پرداخت می شود، همینطور در صورت افزایش قیمت کالاها، تمهیدات جبرانی پیشبینی شده است.
وی اظهار داشت: مردم و متقاضیان هم می توانند از فرصتی که تقریبا یک ماه زودتر از موعد مقرر واریز یارانه نقدی به حساب مردم است، آغاز استفاده نمایند و به قدر نیاز از این ۱۰ قلم کالا خریداری کنند. مردم چنانکه به خرید کالا تمایل نداشتند، می توانند در انتهای کار و در بیستم هر ماه یارانه نقدی را دریافت نمایند.

1401/11/07
18:32:53
0.0 / 5
240
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری